Srpen 2015

Milióny let staré rýhy - vyhloubila je vozidla neznámých civilizací?

30. srpna 2015 v 14:36 | V. |  Mayové a další staré civilizace
Přední ruský geolog Alexandr Koltypin, který zkoumá Frygijské údolí v centrální části Turecka, dospěl k senzačnímu závěru: rýhy, které se zde nacházejí, nevznikly přírodní cestou, ale zanechala je tu nějaká neznámá civilizace. Podle jeho názoru na Zemi ještě před 5 až 10 milióny let žily rozumné bytosti, které ke své přepravě používaly vozidla.


Rýhy, které Koltypin objevil v Turecku, jsou podle něj staré 12 až 14 miliónů let. Vytvořila je vozidla, která jezdila po jílovitém povrchu, a vzhledem k jejich vysoké hmotnosti v něm zůstaly stopy až do dnešních dnů, protože rýhy postupem času ztvrdly. Jsou ale natolik hluboké (obvykle 1 metr), že není možné projet po nich současnými automobily. Protože kolo znají lidé jen několik tisíc let, Koltypin se domnívá, že v místě žila před příchodem lidí jakási dávná civilizace, možná dokonce mimozemská. "Určitě nešlo o lidské bytosti," soudí ruský vědec. Podle jeho odhadu měla prehistorická vozidla 6 až 8 kol o průměru 1 metru.


Někteří jeho kritikové poukazují na zajímavou shodu, že starověká civilizace používala stejné rozpětí kol, jaké mají současné automobily. "Stopy jsou příliš hluboké na to, aby patřily dnešním vozidlům," oponuje Koltypin. Poukazuje také na texty v Novém zákoně a v Koránu, které popisují dávné civilizace, jež na Zemi žily před potopou. A připomíná, že už se našlo velké množství artefaktů, starých několik miliónů let, s jejichž původem si současná archeologie neví rady.


Jak si správně přát

21. srpna 2015 v 12:49 | V. |  Mysl, duše
Před několika měsící jsem se dozvěděla o zajímavé knížce od Pierra Franckha - Jak si správně přát. Samozřejmě jsem se "úspěšné přání si" chtěla hned naučit a tak jsem si ji pořídila. Tato knížka mi změnila život, od té doby se cítím opravdu šťastná, vše mi vychází a přitom je to docela jednoduché. Stačí malý trénink a za nějakou dobu můžete mít přesně takový život, jaký jste si kdy přáli. Teď už mám mnoho svých zkušeností, kdy se mi má přání splnila a to přesně do puntíku, jak jsem si je "objednala". Ráda bych se Vámi, kteří jste knížku nečetli, podělila o toto shrnutí knížky, které jsem našla na internetu. Možná Vám tento článek (nebo knížka, pokud si ji koupíte nebo stáhnete), také přinese splnění Vašich nejtajnějších snů. :)Sny se uskutečnují.

Každý den, každou minutu,každou vteřinu.

Neustále si něco přejeme.

Vědomě nebo nevědomě.

Ať už tomu věříme nebo ne.

Něco si přejeme, dokonce i když to nechceme.

Co si přejete vy ?

Co se má uskutečnit ve vašem životě?

Proč jedněm se daří tak neuvěřitelně dobře a jiným vůbec ne? Jediný rozdíl mezi těmi úspěšnými a neúspěšnými spočívá v tom, že ti vítězové o sobě a svých přáních nikdy nepochybují.

Přání se plní a to všechna. To ovšem rovněž znamená, že se naplnují i naše pochyby a naše myšlenky o vlastní méněcennosti, neboť i to jsou přání, i když nechtěná, takže i tato přání se plní.

Naše očekávání jsou často zklamána jen proto, že očekáváme,že budeme zklamáni.

Univerzum jednoduše dodává podle objednávky a nezajímá ho,jestli splnění našeho přání bude v našem životě působit pozitivně nebo negativně.Univerzum prostě dodává na základě našich představ.Co to vlastně Univerzum je? Na počátku,když jde o to, abychom nechali svá přání uskutečnit, nám může napomoci představa, že Univerzum je něco jako gigantická zásilková služba. Nyní nám ale myšlenka Univerzální zásilkové služby postačí k tomu, abychom se naučili správnému způsobu,j ak si přát. Hlavně nám to ale napomůže nebrat to příliš vážně což je dobře a výhoda pak se všechno plní hravěji a rychleji.

Fascinující je totiž to, že při správném způsobu přání si neexistují žádné hranice. At jde o peníze, dům auto, partnera, zaměstnání, nebo lásku, vše je uskutečnitelné.

Neexistují žádná omezení, omezení existuje jen v naší hlavě.

Proto, abyste se naučili, jak si správně přát, je nejlepší s přáními prostě začít.

Proto je nejlepší začít s jednoduchým cvičením a malými požadavky. U nich lze k přáním přistupovat hravě a nepředpojatě. A u nedůležitých věcí člověk spíše uvěří,že se přání splní, protože na tom člověku tolik nezáleží. Důležitá je tedy pouhá víra v úspěch přání. Je to prazdroj, který přání trvale pojí s energií. Je to vždy víra, která hory přenáší. Rozum není pro zázraky kompetentní.

Univerzu je jedno zda je přání velké či malé.

Jsou to vždy jen naše představy, které něco připustí, nebo něčemu zamezí.

Cvičení dělá mistra. Začněte třeba s parkovacím místem - představuje nejjednodušší cvičení, neboť svým hravím charakterem to pro naši dosavadní víru nejde o vážné a nebezpečné věci.

Pracovat s Univerzem je mnohem jednodušší, než se s námahou a ve stresu snažit o vše sám.

Využijte proto sílu, která nám je neustále k dispozici, i když se jedná o něco tak prostého, jako je místo na parkování.

Princip já jsem: Velkou chybou, která se při přání si neustále a pořád znovu činí je ta, že kvůli výběru slov je vysláno zcela jiné poselství, než jaké bylo zamýšleno. Přestože to člověk dobře míní, nepřiblíží se svému cíli ani na krok. Naopak.

Nevytvářejte stav, kdy něco chcete, ale stav, kdy to již existuje.

Čím více děláme, jako bychom už byli bohatí nebo už měli požadovaného partnera, tím rychleji se to, co si přejeme uskuteční, protože neustále vysíláme mocnou energii. Procítěním a to je více důležité než myšlenkou se naše přání posílí.

Strach přitahuje přesně ty události, kterým se chceme vyhnout.

Myšlenky spojené s obavami jsou silně emocionálně nabité a proto mají mimořádně silnou energii. Navíc se věcmi, kterých se bojíme, zabýváme obvzlášt hojně, protože z nich máme strach. Přání si upevníme tím, že si je napíšeme. Zapsání na papír či kartičku má další výhodu. Je to zárověn skvělý průkazní materiál pro náš rozum. A zapsat si přání je koneckonců radost.

Procítěním dopředu se vaše přání posílí a nezačnete tak snadno váhat. Energie ale sleduje to, čemu věnujeme pozornost, což znamená že si vždy přitahujeme ty druhy energie, kterými se zabýváme. Pokuste se přání vyjádřit 2-3 větami. Poprosit, napsat poděkovat. Poděkování je urychlovač přání. V okamžiku kdy děkujeme je přání vyslyšeno a už se projevuje. Poděkování vtáhne přání do přítomnosti.

Kdo tvrdí, že nevěří ve skutečnosti stejně věří- věří v opak svého přání.

Je důležité mlčeti o svých přáních - dokud se neprojeví. Napsat poděkovat a nechat to být - nezdržovat přání tím, že na to budeme neustále myslet, to je špatný postup.

Správné přání zní: mám práci, jsem ve svém vztahu štastný, mám vše copotřebuji, důležité není "chci", to je chtění a chtíč Vesmír nepodporuje, takže MÁM je správné, JSEM.

objednávka od Vesmíru:

1. objednávat když jsi v pohodě, udělat si čas a klid

2. Milý Vesmíre, objednávám si např. setkání s partnerem, práci, lásku, cokoliv a procítit to srdcem

3. objednávku uložit a neopakovat, tímto to považuj za vyřízené

4. objednávej co chceš

5. všechno drahé a luxusní je tu pro mě

6. stanov si cíl, kterého chceš pomocí pozitivního myšlení dosáhnout

7. poděkuj

Doufám, že jsem třeba někoho tímto článkem inspirovala ke změně svého života a myšlení. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, ráda Vám pomůžu s "přáním si", stačí napsat komentář, nebo mi poslat email na: veronika.ledvinova@seznam.cz.

Pokud máte své pozitivní zkušenosti se splněnými sny, můžete se o ně podělit v komentářích. :)

A nezapomeňte, přání se plní a to bez vyjímky!


Havárie UFO v Bolívii, která měla tisíce svědků

21. srpna 2015 v 12:24 | V. |  UFO

6. kětna 1978, okolo čtvrt na 5 odpoledne něco narazilo do hory El Taire na řece Bermejo, na hranici mezi bolivijskou provincií Tarija a Argentinou. Tisíce lidí to vidělo a později popsalo objekt jako předmět cylindrického tvaru s planoucím ocasem. Způsobilo to nadzvukovou ránu, slyšitelnou až 150 mil od místa nehody, která rozbila okenní skla na 30 mil daleko každým směrem.

více v celém článku