Červen 2015

Bylo zemětřesení v Nepálu uměle vytvořeno?

21. června 2015 v 17:18 | V. |  Konspirační teorie
Zemětřesení v Nepálu 2015 (také nazývané Himalájské zemětřesení) bylo zemětřesení, které začalo 25. dubna v 11:56 nepálského času v Nepálu s epicentrem přibližně 77 km od hlavního města Káthmándú a hypocentrem v hloubce 15 km se sílou 7,9 momentové škály (Mw). Jeden z následných dotřesů dosáhl 26. dubna síly 6,7 Mw.

Bylo to nejsilnější zemětřesení v Nepálu od roku 1934, které se odehrálo v Biháru. 11. května počet obětí překročil 8000 lidí, ztráty na životech byly zaznamenány také v Indii, Číně a Bangladéši.

Zemětřesení také spustilo rozsáhlou lavinu pod Mount Everestem, ve které zahynulo nejméně 19 osob.

Existují konspirační teorie, že toto zemětřesení bylo uměle vytvořeno.


Lidé spekulují, že zemětřesení v Nepálu bylo uměle vytvořeno. Důvodem by mohlo být odvedení pozornosti od důležitých věcí. Dalším důvodem by mohlo být ničení prastarých důkazů pravdy a ničení památek, to aby pravda mohla být zase překroucena.

Konspirátoři jako hlavní důkaz toho, že toto zemětřesení bylo vytvořeno uměle, udávají jeho hloubku vzniku - pouze 15 km. Tato hloubka je prý charakteristickým znakem pro vznik uměle vytvořeného zemětřesení (např. pomocí HAARPu a podobně). Nepál leží v nadmořské výšce 6000 m (i výše), což znamená, že zemětřesení vzniklo pouze 4 km pod úrovní hladiny moře. Jako mělké se označuje zemětřesení do 60 km pod povrchem a platí, že čím mělčí zemětřesení je, tím je také ničivější.

Umělá zemětřesení a přirozená zemětřesení vyvolávají rozdílný pocit. Lidé, kteří dobře znají přirozená zemětřesení hned poznali, že toto zemětřesení je nějaké jiné. Měli pocit, jako kdyby země byla najednou z želatiny.

Další zajímavostí je, že se týden před zemětřesením konala v Nepálu v Káthmandú velká mezinárodní konference o připravenosti na zemětřesení.

Horolezci, kteří v té době byli v Nepálu, vnímali zemětřesení jako zvláštní vlny, procházející skrz skály.

Lidé toto zemětřesení popisovali stejně zvláštně, jako zemětřesení v Japonsku, které bylo nejspíš také uměle vytvořené. Mnoha lidem bylo dokonce špatně od žaludku a měli příznaky závrati. Voda ve vaně jim vibrovala a byla to stálá vibrace.


Existují podle vás stroje na vyvolání umělého zemětřesení? Já tuto variantu rozhodně nevylučuji a vůbec by mě to nepřekvapilo.


Mimozemšťané kontrolovali první lidské krůčky ve Vesmíru

16. června 2015 v 15:31 | V. |  Astronauti

Na stránkách Arizonské státní univerzity byly nyní zveřejněny archivní snímky NASA pořízené na počátku 60. let minulého století, kdy si Američané v rámci programu Mercury začali osvojovat kosmos. Automatická kamera umístěná na kapsli Mercury-Redstone-1A pořídila v prosinci 1960 snímky, na kterých je vidět neznámý pohybující se objekt. Na první fotografii se objevuje v levém horním rohu, na dalších se pak spouští níž a nakonec se dostává do blízkosti kapsle.V žádném případě nemůže jít o kosmické smetí, protože okolí naší planety tehdy nebylo zaneřáděno odpadem. Nemůže jít ani o žádnou z umělých družic, které tou dobou vypouštěly Sovětský svaz i USA - ty totiž létaly výš. Podle ufologů jde zcela jistě o mimozemskou loď, která kontrolovala aktivity pozemšťanů na oběžné dráze Země.Nový vzhled

16. června 2015 v 10:39 | V. |  Úvod a o mně
Tak jsem chtěla trošku změnu a poprosila jsem Dincii, jestli by mi nevytvořila nový lay na přání, kde by byly nějaké ty vesmírné koráby. Byla moc ochotná a nakonec mi vytvořila dva, abych si mohla vybrat, který se mi barevně líbí víc. Rozhodla jsem se pro tento, tak doufám, že se vám bude taky tolik líbit, jako mně.

Můžete mi napsat do komentářů, co na něj říkáte. :)

Vaše Verča