Květen 2015

2015 - proroctví a předpovědi, část II.

24. května 2015 v 20:15 | V. |  Proroctví
ZEMĚ, KONTINENTY

Lidé dosud pokračují v boji mezi sebou a ve znásilňování své matky - Země. Příroda již přestává mít sílu i vůli živit člověka. Člověk stále kořistí z přírody aby získal více energie a zdrojů k získávání moci nad ostatními. Lidé zatínají nenasytné ocelové prsty do lůna země ve snaze vyrvat to poslední, co ještě zbývá a kálí do vody, kterou pijí. Sami sobě si tak kopou hrob.

Vlivem špatných lidských činů jeden kontinent již zcela zčernal a nadejde doba jeho očisty. Podle mnohých vizí je tímto zčernalým kontinentem severní Amerika, která bude nejprve stíhána nepřízní přírodních sil a nakonec pohlcena ohněm a zaplavena vodou. Až spadne hlava sochy Svobody k jejím nohám, bude to znamení konce.


více v celém článku


2015 - proroctví a předpovědi, část I.

24. května 2015 v 20:12 | V. |  Proroctví
CO NÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍCH LETECH?

Asi bychom neměli příliš pátrat po tom, co nás čeká, život by pak ztrácel kouzlo překvapení. Vždyť dobrodružství života plyne z neznáma. Díky neznalosti věcí budoucích nám může být každý nový den naplněn radostným očekáváním. Co může být lákavější, než nová a zatím neznámá cesta slibující poodkrytí tajemství božího stvoření?

Občas však může být prospěšné zastavit se a podívat trochu dopředu. Jdeme správným směrem? Nezabloudili jsme? Máme si dát na něco pozor?

O naší budoucnosti už bylo řečeno a napsáno mnohé. Existují desítky proroctví, předpovědí a vizí. Pokusíme se zde stručně shrnout to podstatné, z několika úrovní našeho života. Vycházíme ze starých, léty a praxí prověřených proroctví ale také ze sdělení současných vizionářů. Vše níže uvedené je bez záruky a může být, že naše budoucnost bude zcela jiná, vždyť závisí na každém z nás.


více v celém článku

Mocnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

21. května 2015 v 19:50 | V. |  Zdraví
Jde o jednu z nejrozšířenějších květinek, jaká zřejmě existuje. Roste doslova všude, jsou jí plné louky a trávníky na sídlištích, hlavně teď na jaře.

Roste však po celý rok, dokonce se nejednou dá najít i v zimě, když není zem přikrytá sněhem.

Neexistuje snad dítě ani dospělý, který by ji neznal. Naproti tomu o jejích nesmírně silných léčivých účincích ví jen málokdo.


Ano, mluvíme o běžné pampelišce

Čaj z pampelišky (slovensky púpava) působí na rakovinné buňky tak silně, že už po 2 dnech se začínají rozpadat. Zároveň nemá žádné škodlivé účinky na zdravé buňky.

Tato rostlinka je i navzdory svému širokému medicínskému využití často zanedbávaná.

Jediné, co pro její získání potřebujete udělat, je nasbírat ji z čistých míst, která neleží příliš blízko cesty.

Naše babičky dělávaly z pampeliškových květů sirup, protože věděly, že má mnohé léčivé účinky. Co však nevěděly bylo, že pampeliškový kořen dokáže pomoct i pacientům s rakovinou.

více v celém článku


Na co se můžete těšit

20. května 2015 v 12:00 | V. |  Úvod a o mně
Milí čtenáři mého blogu,

už mám za sebou konečně úspěšně všechny zkoušky, tak bych měla mít na blog teď mnohem víc času a pokusím se tedy přidávat více článků. Můžete se těšit například na článek o skvélé bylince na rakovinu, o které málokdo ví, jaké má učinky a roste každému na zahradě. Dále se podíváme na havárii UFO v Bolívii v roce 1978. Také si budete moct přečíst nějaké to proroctví, co nás čeká v příštích letech, zda bylo zemětřesení v Nepálu umělě vytvořeno a článek o tom, že mimozemšťané kontrolovali první lidské krůčky ve Vesmíru. Mimo plánované články bude určitě i několik neplánovaných a já doufám, že se vám bude i nadále na mých stránkách líbit.

Také plánuji v příštích měsících nový design stránek, opět mi nějaký krásný vytvoří Dincie.

Děkuji za vaši přízeň i v dobách, kdy na blog nezbývalo moc času. Moc si toho vážím.

Mějte se krásně, těšte se na články, sledujte moje stránky na Facebooku a sdílejte důležité informace, protože je potřeba, aby všichni otevřeli oči.

Vaše Verča :)