Listopad 2014

Názor na to, co se děje okolo Miloše Zemana

27. listopadu 2014 v 12:52 | V. |  Ostatní
Chtěla bych se s vámi podělit o článek, který napsal Michal Malý a naprosto s ním souhlasím.Svými postoji a prohlášeními je totiž zásadně v rozporu se zahraniční politikou Vlády ČR, měl by být pro své proruské postoje obviněn z vlastizrady i velezrady, souzen, odsouzen a odvolán! Pryč s jeho obrazy ve školách!

Navíc je to opilec, který "málem" pozvracel korunovační klenoty, zraněné koleno svádí na nebohého psa, dovolil si znevážit smysluplnost sankcí vůči Rusku, v mediích mluví vulgárně, kritizuje slavnou punkovou kapelu Pussy Riot, která by měla dostat za ojedinělý politický protest, unikátně umělecky vyjádřený souloží těhotných punkerek na veřejnosti Nobelovu cenu. Zeman si dovolil dokonce tu neomalenost, že pozval do České republiky toho agresora Putina! To a tomu podobné na nás soustavně chrlí media v článcích a diskusích, drahou objektivní veřejnoprávní ČT nevyjímaje.

Inu, už je toho v těch mediích tolik, že začínám mít pocit, že to ti soudruzi z USA trochu přepískli, protože ta zaujatost a tendenčnost medií jsou více než patrné. Ten "přirozený a neorganizovaný" protest formou červených karet, rozeslaných balíky i do Brna, či pískot a "vajíčkovaná" na Albertově nesly známky čehokoli, jen ne přirozenosti. Bylo to organizováno stejně perfektně, jako byl perfektně zaveden StB dav na Národní třídu 17. listopadu 1989 a tak mohl být zrealizován podvod s názvem "Sametová revoluce". Havel byl tak silně proamerický nejen tím, že schvaloval "humanitární bombardování" v režii USA, že mu dnes v USA staví lavičky a odhalují busty. Klaus a Zeman jsou pro své postoje v "nemilosti".

Protože se ten Zeman se vymkl "režii"., tak se do něj media pustila, na titulkách jsou poutány blogy o neuvěřitelném příběhu Čecha, jež se stydí za to, že je Čech, protože mu ukrajinský švec v USA prý odmítl podat ruku kvůli postoji Zeman k Ukrajině. Když tyhle "opravdové" příběhy a články čtu, mám slzy v očích. Ne proto, že jsou dojemné, ale proto, kolik lidí téhle masírce mediokracie uvěřilo zcela slepě a našlo si tak "třídního" nepřítele. Volil jsem Miloše Zemana, ale to mi nebrání, abych jej nekritizoval, když je kritika na místě. Kritizuji to, jak se prezident spolu s první dámou obléká, kritizuji jeho "vtipné" hlášky před reportérkou v Německu, kdy použije výzvu ke "svaté válce". Krituzuji jeho vulgarity na veřejnosti. Přesto odmítám "jít s davem".

Lidem je jedno, že Zeman jasně prohlásil, že sankce vůči Rusku jen eskalují konflikt a tedy mohou vést k válce. Takže ti, co tento postoj Zemana kritizují, chtějí válku, nebo je jim jedno, že ta válka reálně hrozí? Až nad námi či na nás budou létat rakety, padat bomby, komu vystaví ten dav červenou kartu? Lidé vidí jen "agresora" Putina a nevidí, že na Ukrajině jedni oligarchové vystřídali ty minulé. Nevidí, že ukrajinská armáda, jejíž součástí jsou bojůvky s nacistickými znaky SS na klopách uniforem, vraždí vlastní civilní obyvatelstvo. Nevidí, že ukrajinská armáda ani tak nebojuje se separatisty, jako spíš bojuje o obrovské zásoby uhlí na Doněcku. Nevidí ty záběry "pokojných" demonstrantů, kteří házeli měsíce na policisty kameny, zápalné lahve a najížděli do nich bagry.

Lidem je zcela jedno, že oficielní političtí představitelé USA zcela bezprecedentně zasahují do vnitřních záležitostí ČR - viz kritika Miloše Zemana z úst senátora Johna McCaina, který prohlásil, že je velmi znepokojen postojem českého prezidenta Miloše Zemana vůči Rusku a jeho prezidentovi Vladimiru Putinovi. Tahle masivní kampaň proti Zemanovi má dva důvody. Tím prvním je, že výroky prezidenta ČR jsou v rozporu s mocenskými zájmy USA v Evropě a nejen v ní. Tím druhým je snaha připravit veřejnost tak, aby akcepovala změnu Ústavy, která by umožnila ještě více ostřihat pravomoce prezidenta a umožnit jeho odvolatelnost. Nejde až tak o Zemana, ale o princip - co kdyby ten příští, lidem zvolený prezident nechtěl "poslouchat".

Ano, štvou mne vulgarismy prezidenta a i jeho jiné "přešlapy". Na druhou stranu si jej vážím za jeho střízlivé postoje k sankcím a Ukrajině. Daleko více než prezidentské přešlapy mne ale štve ta šílená masírka veřejného mínění prostřednictvím mediokracie. Štve mne tendenčnost a podle mého až lži České televize. Štve mne ten dav, jež před lety tleskal bratru SSSR a dnes slepě tleská bratrům z USA. Ale kdo se v tomto smyslu odváží ozvat, je automaticky rusofil. Nejsem zaslepeným fandou Miloše Zemana ani nejsem rusofil. Jen jsem si zachoval soudnost a odmítám jít s davem, ovládaným mediokracií.

A hlavně nechci, aby tu byla válka, protože pokud toho ti "pánové" nenechají, tak tu bude. A protestovat pak červenou kartou proti bombám asi nepomůže. Tak, snad ta vejce, ne? ......

A jaký názor na to máte Vy?


Zvířata odmítají žrát GMO. Pokud jsou jím z donucení krmena, hromadně hynou. Co to dělá s lidmi?

26. listopadu 2014 v 17:47 | V. |  Zdraví
Proč zvířata geneticky manipulované plodiny odmítají nikdo neví, ale pokud je musí žrát laboratorní zvířata, nedopadá to dobře. A co na to člověk?


Vyhýbejte se geneticky upraveným potravinám!

Farmář se šklebil, když návštěvníka vyzval: "Podívejte se na tohle!" Zavolal prasata, která se přihnala očekávajíc žrádlo. Ale pak jen přičichla k předhozenému zrní a zírala na farmáře s udiveným očekáváním. Když pak dal prasatům zrní z jiného pytle, rychle to sežrala.
"Zrní, co jsem jim dal předtím, je geneticky upravené. Ani se ho nedotknou," vysvětlil farmář.

více v celém článku

Noc uprostřed dne - záhadný jev stále neobjasněn

22. listopadu 2014 v 18:50 | V. |  Záhady
Fenomén nenadálého nástupu tmy uprostřed slunečného dne zajímá všechny badatele v oblasti paranormálních jevů už delší dobu. K prvním nejlépe popsaným patří případ, ke kterému došlo v r. 1911 v Louisville v americkém státě Kentucky: 7. března kolem osmé hodiny ranní se znenadání setmělo tak, že nebylo vidět na krok. Lidé ve volném prostoru ztráceli orientaci, a protože nevěděli, co se děje, začali panikařit. Zvláštní úkaz trval asi hodinu a půl.


více v celém článku


Další vědec odhalil lži: V Oblasti 51 měla americká vláda několik mimozemských lodí

22. listopadu 2014 v 18:17 | V. |  Area 51
Tzv. Oblast 51 (Area 51) je obestřena několika záhadami, které se asi nikdy nepodaří jednoznačně objasnit. Testovala zde americká vláda tajné mimozemské zbraně a lodě? Či jde jen o snůšku výmyslů konspiračních teoretiků? Podle bývalého zaměstnance této tajné základny, Roberta (Boba) Lazara rozhodně o nesmysly nejde. Sám prý spolu s dalšími inženýry pracoval na pohonu kosmických lodí a dle svých slov na vlastní oči viděl v hangárech i zabavené mimozemské lodě a zbraně.


Lazar pro média uvedl, že pod Oblastí 51 je i podzemní tunel, který vede do tajné laboratoře označené jako S4. Spolu s dalšími kolegy zde měl vyvíjet pohonné jednotky pro mimozemské lodě. "Vyvíjeli jsme zcela nové technologie a možnosti pohonu, která vláda musela získat od mimozemšťanů. Sám jsem v hangárech viděl devět mimozemských talířů, které vláda zabavila a snažila se odhalit jejich revoluční technologie," uvedl tenkrát Lazar. Sám žádného mimozemšťana na základně neviděl, ale jeho kolegové prý ano.

Velmi detailně také popsal tajemný supertěžký prvek, který měl mimozemské lodě pohánět. Inženýři ho na konci osmdesátých let, kdy Lazar měl pracovat v Oblasti 51, neuměli vyrobit. Pocházel z jiné galaxie a měl tak zvláštní složení, které tehdy nedokázali úplně rozšifrovat. Co ale nešlo tehdy, nelze dle jeho slov vyloučit dnes.
I když některá jeho tvrzení zní velmi věrohodně, jako např. detailní popis onoho tajemného paliva, ne všechny jeho informace ze životopisu se podařilo ověřit. Konkrétně, na jaké vysoké škole studoval, a zda dříve pracoval v mezinárodních laboratořích v Los Alamos, kde popřeli, že by tam byl někdy zaměstnán. Lazar si však stojí za svým a tvrdí, že se ho vláda a CIA snaží zdiskreditovat. Stejně tak jako to prý už udělaly u mnoho dalších lidí, kteří v Oblasti 51 pracovali.


24 faktů o 11. září

22. listopadu 2014 v 18:09 | V. |  11. září
Jak nezájem Bushovy vlády o důkladné vyšetření "Útoků na Ameriku", tak mlčení Obamovy administrativy hodně naznačují. Budou někdy odhaleny nepravdy, na kterých stojí současnost?


více v celém článku