Říjen 2014

Konspirační teorie o původu eboly

25. října 2014 v 14:33 | V. |  Konspirační teorie

Krvácivá horečka ebola, která momentálně děsí celý svět, vyvolává i množství spekulací. Nešlo ve skutečnosti o uměle vytvořený virus? Kdo stojí za jeho vývojem? A komu byl vlastně určen?

Doktor R. E. Tent z Diverse Health Services představil v roce 2012 svou hypotézu, že ebola a další závažné nemoci, jako je AIDS nebo sarkomy, vznikla na půdě ministerstva obrany USA v 60. a 70. letech minulého století, kde probíhaly neúspěšné pokusy o vývoj vakcíny proti rakovině. Jako důkaz uvádí mj. situaci po roce 1952, kdy se v USA rozšířila rakovina v souvislosti s vývojem vakcíny proti dětské obrně. Tentova hypotéza se opírá o předchozí zprávuLeonarda Horowitze, který v roce 1996 publikoval knihu "AIDS a ebola: příroda, nehoda nebo úmysl?"

Horowitz šel ve své knize ještě dál. Oba nebezpečné viry považoval za důsledek někdejší studené války mezi USA a někdejším SSSR. Během jejího vrcholu měla CIA upozornit americkou vládu, že Sověti jsou ve vývoji biochemických zbraní mnohem dál než USA. Spojené státy odpověděly tím, že přidělily velké finanční prostředky novému vývojovému týmu tvořenému bývalými nacistickými biochemiky z projektu Paperclip. Ten dostal název MK-Naomi. Ve stejné době měl americký diplomat německého židovského původu Henry Kissinger nařídit misi CIA do států střední Afriky, údajně kvůli obavám z šíření komunismu. Ve skutečnosti zde ale podle Horowitze pracovala na projektu MK-Naomi. Měla zde testovat nové biochemické zbraně a zkoumat nejrůznější exotické nemoci.

Podle dalších konspiračních teorií by mohla za šířením eboly stát farmaceutická firma Tekmira. Ta se snaží, aby její vakcína proti ebole prošla schvalovacím procesem u Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Je ale možné, že firma o budoucím šíření této nebezpečné nemoci věděla už s předstihem. Naznačuje to pohyb jejích aktiv na akciovém trhu krátce před vypuknutím současné epidemie.

Zajímavá je také teorie, kterou razí obyvatelé západoafrických vesnic. Ohniskem nákazy je podle nich ve skutečnosti formaldehyd, který zde šíří vládní agenti. Obyvatelé druhého největšího města Guineje Nzérekoré se vzbouřili poté, co byl centrální trh postříkán dezinfekcí ve snaze zabránit šíření viru. Zdravotníci zdejší nemocnice byli údajně napadeni lidmi, kteří křičeli: "Ebola je lež!" Místní lidé se totiž domnívají, že ve skutečnosti nemají ebolu, ale trpí následky postřiku formaldehydem, který se používá jako dezinfekce. Otrava formaldehydem má stejné příznaky jako ebola: krvavé hleny, zvracení, průjem, kašel, a selhání ledvin.


Vzpomínka Dominiky P. na minulé životy

25. října 2014 v 14:23 | V. |  Reinkarnace, minulé životy


To vám tedy povím, byla to jízda. Ale začnu pěkně od začátku. Vždy mě hodně bavilo číst o minulých životech, ale pak jsem si řekla, že to chce vlastní zkušenost. Musím to vyzkoušet na vlastní kůži! A jak jsem si usmyslela, tak jsem i udělala, jak je mým zvykem. A to tedy bylo něco…

Celá léta mě bolela záda, a tak jsem se rozhodla podstoupit regresní terapii. Chtěla jsem ty bolesti vyřešit jednou provždy. Zjistila jsem, že moje bolesti zad nejsou jen problémem jediného života. Popíšu vám krátce alespoň některé z nich. Byl to běh na dlouhou trať a vzpomínky si vyžádaly několik sezení, než jsem si je všechny prošla.

"Najednou vidím kobku, zdi, mříže a mám na rukou okovy. Tak nějak tam visím, ohnutá, bolí mě klouby, záda, celý tělo. Umírám tam. Smrt pro mě byla úleva, byla jsem tam pěkně dlouho. Další život - jsem otrok, vesluji na nějaké lodi. Mám mozoly a bolí mě v kříži. Po čase tam konečně také umírám. Další život. Jsem snad nějaká opice, nebo co, dorozumíváme se skřeky, ale chodím po dvou. Jdu, najednou mi podklouznou nohy, spadnu ze srázu a zlomím si vaz.V dalším životě jsem zabodnutá v bitvě do zad. Už se nedivím, že mě ta záda tolik bolela.

Úleva je po sezení neuvěřitelná, úžasná. Mám pocit, že se vznáším. Určitě si to ještě zopakuji, mám toho hodně, co ještě řešit. Byl to skvělý zážitek a bonusem pro mě bylo, že mi to pomohlo. Po terapiích mě ustaly letité bolesti zad, se kterými si lékaři nevěděli rady. Vůbec bych nečekala, že mi tak dobře půjde se dostat do svých minulých životů. Jsem z toho hodně překvapená, všechno jsem viděla tak, jakobych tam skutečně byla. Kdybych nezkusila, nevěřila bych. Cítila jsem tam i vůně, vítr ve vlasech a na kůži. Možná bych tam mohla i ochutnat, co jsem tam jedla. Snad příště. Jen nechci mít na jazyku stravu z té kobky, to rozhodně ne.


Lži o Ebole, které nám nutí vlády a média

8. října 2014 v 23:21 | V. |  Utajené informace
"Jedinou obranou proti Ebole je vakcína, nebo farmaceutický lék"

Tato lež může zabít milióny lidí, v případě zhoršení pandemie Eboly. V zoufalé snaze, aby se zajistily miliardy dolarů zisku pro výrobce vakcín a farmaceutických společností, CDC, FDA a dokonce FTC běžně cenzurují pravdivé informace o přírodní léčbě, která může pacienty vyléčit. (například koloidní stříbro).

Společnostem, které nabízí velmi prospěšné esenciální oleje a produkty koloidního stříbra, již bylo mnohokrát vyhrožováno trestním stíháním a pronásledováním ze strany FDA. Mainsteamová média zůstávají jako spoluviníci při systematickém potlačování přírodních léků, tištěnou FDA propagandou, zatímco se zcela vyhýbají jakémukoliv vyváženému zpravodajství, které by mohlo upozornit na mimořádné anti-virové schopnosti mnoha léčivých bylin.

Pokud skutečně chceme, aby se právě teď zastavilo šíření této virové pandemie, tak vláda a média by měly nutit občany aby podpořili jejich imunitní systém tím, že budou konzumovat více výživnou stravu, bylinné koření a anti-virové rostliny (k nimž patří máta peprná, bazalka, rozmarýn, skořice, oregano atd).

Každý by měl být okamžitě vyzván, aby se ujistil, že má v krvi dostatek cirkulujícího vitamínu D, a ti, kteří mají nízké hladiny vitamínu D- což se týká skoro každého- by měli být vyzváni, aby si jej doplnili.

Ale místo toho, aby se naléhalo na veřejnost za účelem zlepšení jejich imunitního systému a zvýšení jejich přirozené obranyschopnosti proti viru Ebola, je každému jen směšně tvrzeno, že si mají pouze mýt ruce a čekat na farmaceutické společnosti, které zavedou proti Ebole očkovací látky.


"Ebola vznikla odnikud a byla to jen náhoda vytvořená přírodou"

Moderní verze virusu Ebola, který momentálně agresivně cirkuluje, může být ve skutečnosti bioinženýrský virus, podle jednoho vědce, který o tom napsal příběh na přední straně nejznámějších liberijských novin.

"Ebola je geneticky modifikovaný organismus (GMO)," prohlásil Dr. Cyril Broderick, profesor molekulární patologie, na titulní straně v příběhu zveřejněném v liberijském deníku.

Broderick dále vysvětluje:
Byla potvrzena existence amerického vojensko-zdravotnického průmyslu, který vede biologické testy zbraní pod záminkou provádění očkování pro kontrolu nemocí a zlepšení zdraví "černých Afričanů v zahraničí."

Dále k podpoře tvrzení tohoto výzkumu genetického inženýrství je, že americká vláda patentovala virus Eboly v roce 2010 a nyní nárokuje duševní vlastnictví práv nad všemi variantami Eboly. Patent číslo CA2741523A1 je možné zobrazit na tomto odkazu.

Přečtěte si více o patentování Eboly a kontrole jeho výzkumu v tomto článku.

To znamená, že americká vláda si nárokuje veškerou kontrolu nad výzkumem Eboly také proto, že jiný výzkumný projekt zahrnující replikaci viru by porušil vládní patent.

Ve skutečnosti, schopnost mnohem lepšího přenosu kmene Eboly v současné době (ve srovnání s předchozími ohnisky v minulých letech), vzbuzuje u mnoha lidí přesvědčení, že tento kmen je vylepšenou variantou, která buď unikla z vládních laboratoří, nebo byla úmyslně nasazena jako zbraň pro kontrolu populace.

Několik amerických vědců otevřeně vyzvali ke globálnímu vylidnění za pomocí genetické biozbraně jako je Ebola. Dr. Eric Pianka z University of Texas v Austinu údajně obhajoval použití Eboly k vyhlazení 90 % lidské populace, podle portálu Life Site News.

Zdá se, že může dostat jeho přání. Pokud bude aktuální exploze Eboly pokračovat, světová populace může být ve vážném ohrožení a mnoho miliónů lidí může zemřít.


Duch zachycený na bezpečnostní kameře

8. října 2014 v 22:54 | V. |  Paranormální jevy

Policisté z Espaňoly v Novém Mexiku mají za sebou strašidelný zážitek. Během jejich noční služby zaslechli u stanice zvláštní zvuky. Po prozkoumání okolí nenašli v její blízkosti nic zvláštního. Až po prozkoumání záběrů z bezpečnostních kamer zjistili, že se opravdu někdo pohyboval v blízkosti jejich budovy.

Hlavní důstojník Karl Romero pak k tomu uvedl: "V těch prostorech se tou dobou nemohl nikdo pohybovat, pouze naši zaměstnanci, kteří tam ale nebyli. Věřím na duchy a nedokážu si vysvětlit, kdo je ta tajemná osoba."


Důkaz života ve vesmíru

8. října 2014 v 22:45 | V. |  Vesmír

Na unikátním snímku, který vidíte před sebou, je zachycen tajemný organismus ve tvaru draka, který byl objeven ve vesmíru. Vědci říkají, že je zároveň důkazem mimoplanetárního původu života na Zemi.

Organismus, který byl objeven v prachových částicích hluboko v zemské stratosféře, se skládá z uhlíku a kyslíku, což jsou stavební kameny života. Vědci zjistili, že do vesmíru nebyl v žádném případě vynesen z naší planety. Podle nich je naprosto evidentní, že se k nám dostal z jiné části kosmu.

Objev oznámil britský mikrobiolog Milton Wainwright se svým týmem z univerzity v Sheffieldu. Podle něj jde o důkaz, že ve vnějším vesmíru existuje život a že mimozemské organismy neustále dopadají do zemské biosféry. "Analýzy prokázaly, že se skládá z uhlíku a kyslíku. Proto nemůže být součástí vesmírného nebo vulkanického prachu. Je jasně biologické povahy, i když nelze s jistotou říct, zda je součástí jednoho organismu, nebo se skládá z menších jednotlivých mikrobů. Jeho rozměr je asi 10 mikrometrů," uvedl Wainwright.

K tomuto objevu došlo pár týdnů poté, co astronauté objevili stopy života na vnějším plášti Mezinárodní vesmírné stanice, která je na oběžné dráze Země.