Srpen 2014

Vládní propaganda, korupce a experimenty s biologickými zbraněmi: na ebole cosi smrdí

12. srpna 2014 v 20:02 | V. |  Utajené informace
Proč byli američtí občané infikovaní ebolou převezeni do USA? Zvládnou nemocnice přísnou karanténu, když se nedokážou vypořádat s tzv. superbakteriemi? Proč je společnost vyvíjející vakcínu proti ebole jedna ruka s Monsantem? Nemůže být propuknutí infekce v západní Africe důsledkem pokusů s biologickými zbraněmi? Lze uklidňování ze strany zdravotnických orgánů věřit? A lze vůbec v otázkách zdravotní péče věřit vládě? Mike Adams má důvodné pochybnosti…


více v celém článku

Jsou únosy mimozemšťanů vzpomínkou na porod?

3. srpna 2014 v 22:48 | V. |  Únosy mimozemšťany
Vědci dlouhá léta usilují o racionální vysvětlení takzvaných únosů do UFO. Podle jedné z teorií ve skutečnosti nejde o setkání s bytostmi z cizích světů, ale náhodně vyvolané a zkreslené traumatické vzpomínky jedince na vlastní narození.

Shodných znaků s porodem se totiž ve výpovědích obětí najde celá řada. Například cesta tmavým tunelem a následné oslepení ostrým světlem. Oběť se ocitá na stole obklopena cizími bytostmi, které ji vyšetřují.


Unesení vzpomínají na šedé bytosti. Tak se přitom může jevit plášť zdravotníků. Únosci dále mají velké oči. Tímto způsobem možná novorozenec vnímá brýle. Ústa a nos mimozemšťanů většinou téměř nejsou patrné. Stejně jako u nemocničního personálu, který používá ochrannou roušku.

Podrobnosti této teorii ovšem odporují. Novorozenec nejspíše v nemocničním personálu spatřuje skutečné obry, nikoli drobné malé bytosti o poznání menší, než je on sám. Tak ale mimozemšťany ličí většina svědků. Je tedy terorie o vzpomínkách na zrození nesprávná? Nebo na ní může něco být?

Podle mého názoru je to ve většině případů hloupost, protože je mnoho lidí, kteří tvrdí, že byli uneseni do UFO a líčí své příběhy do velkých detailů a také se v mnoha věcech shodují. Často popisují věci, které nemají s porodem nic společného a občas se dokonce vrací s podivnými čipy pod kůží. Jaký názor na úsnosy mimozemšťany máte vy?

Zdroj: Enigma - květen 2014