Leden 2014

Vševidoucí oko v klipu Imagine Dragons

25. ledna 2014 v 18:39 | V. |  Nový světový řád
Včera jsem se chvíli dívala na Óčko a jako vždycky jsem pozorně koukala, jestli uvidím zase nějaké podprahové signály (více o podprahových signálech a zábavním průmyslu ZDE a ZDE). Nemusela jsem dlouho čekat, známé tváře jako Beyonce a Kesha toho ukazovaly spoustu. Čeho by si ale skoro nikdo nevšiml, bylo vševidoucí oko v klipu Imagine Dragons - On Top Of The World. V jednom místě v klipu ve staré televizi něco problikne. Zahlédla jsem oko a tak jsem se hned šla přesvědčit na youtube a stopnula si to v tom místě. Bylo tam oko a nápis Redrum, který když jsem zadala do googlu, našlo mi to satanovo číslo 666. Že by náhoda? O tom silně pochybuji. V klipu to problikne opravdu rychle, nápis si ani nestihnete přečíst a hned se změní v jiný a pak to celé zmizí. Vaše podvědomí si však všimne všeho.

Tady je ukázka z klipu a nápis Redrum, který jsem našla:


A tady je video, můžete se sami předsvědčit, jak to rychle problikne (2:01):


Mimozemšťané mezi námi

25. ledna 2014 v 18:23 | V. |  Mimozemšťané
Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer (90) představil své neortodoxní názory v nedávném televizním interview. Hellyer je přesvědčen o existenci mimozemského života, o čemž poprvé informoval v roce 2005. V rozhovoru pro Russia Today mimo jiné uvedl, že vyspělé mimozemské rasy by nám rády nabídly své technologie, kdybychom my, pozemšťané, nebyli tak posedlí válkami.

Někdejší politik dále tvrdí, že naši planetu navštěvuje na 80 různých druhů mimozemšťanů, z nichž někteří jsou od nás vizuálně k nerozeznání. "Chtěl bych říct, že téměř všichni jsou neškodní a mají snahu nám pomáhat, ale jeden či dva druhy takové nejsou," řekl. Podle něj jsou mimozemské civilizace součástí kosmické "Federace", něčeho na způsob Star Treku, s vlastními směrnicemi, které jim zabraňují ve vměšování.

Tady je video s celým rozhovorem:
Zábavní průmysl

25. ledna 2014 v 18:08 | V. |  Nový světový řád
Myslíte si, že to co posloucháte v rádiích hraje proto, že tomu tak chtěli fanoušci daného interpreta? Že úspěch a slávu na poli showbyznysu je přímo úměrný schopnostem zpěváka či zpěvačky? Zapomeňte na to, co jste si o popularitě hvězd doposud mysleli a podívejte se se mnou pravdě do očí.

Madonna, Michael Jackson, Lady Gaga, atd. - velká jména, která jsou známa po celém světě a která ovlivňují myšlení lidí mnoha generací. Osobnosti podobného kalibru mají obrovskou moc, kterou mohou působit nejen na myšlení davů lidí. Ony určují základní trendy, říkají nám, co je dobré a co nikoliv, po čem máme toužit, jak by měl náš život vůbec vypadat. Skutečně si myslíte, že by jim někdo takovou moc jen tak nechal, aby si s ní mohli nakládat podle vlastní vůle?

více v celém článku


Podprahové signály

25. ledna 2014 v 17:33 | V. |  Konspirační teorie
Podprahové zprávy jsou věčným tématem našeho věku. Pro některé je toto téma zavrhované, pro jiné je zase každodenním chlebem. Přesto,že je tento článek na stránkách věnovaných konspiračním teoriím, jsou podprahové reklamy dobře zdokumentovaný jev, který se zakládá na neurologii a na pochopení toho, jak funguje náš lidský mozek. Jedinou věcí, nad kterou můžeme konspirovat je jejich výskyt v hudbě.

V první řadě bych chtěla čtenářům sdělit, že pod pojmem podprahová reklama se nemusí skrývat jenom rychle probliklý obrázek ve filmu či pořadu. S podprahovou reklamou se setkáváme každým dnem na ulici, doma u televize i na cestě do práce. Každá reklama, kterou vidíte na chodníku působí zároveň jako podprahová. Představte si následující scénář: ráno jedete po dálnici automobilem do práce a plně se soustředíte na jízdu, protože řidič před Vámi zazmatkoval a málem naboural. Vaše auto právě minulo velký billboard na Coca-Colu a i když jste si ho nevšimli, vaše podvědomí tuto reklamu zpracovalo a uložilo do vašeho mozku a to i přes to, že vy sami si to neuvědomujete. Co má tohle uložení za následek? Pokud se jednalo například o výše zmíněnou reklamu na Coca-Colu, váš mozek tuto reklamu zpracoval a pokud dostanete žízeň(nebo právě proto dostanete žízeň), zajedete si koupit pití. Ve velkém počtu případu si onen nápoj koupíte. Někdy si ji sice nekoupíte, ale postačí, že nad ní váháte.

více v celém článku


Americký pár musel zničit svojí biozahrádku - kazila vzhled čtvrti

22. ledna 2014 v 18:45 | V. |  Zdraví
Předměstí velkých měst Spojených států amerických jsou charakteristická svým monotónním vzhledem ulic a domů. Jednoduchá mřížka měst navzájem kolmých ulic tvoří úhledné městské komunity. A proto na první pohled poklidné čtvrti svazuje množství místních vyhlášek a nařízení ohledně toho, co na svém pozemku můžete a nemůžete mít.

Na předměstí Miami na Floridě byl místní pár dokonce donucen vykopat svou biozahradu. Přitom si Hermine Rickettsová a Tom Carroll na své předzahrádce pěstovali čerstvou zeleninu již 17 let, neboť jejich zahradě za domem se nedostávalo světla.


Ovšem nedávno úřad v Miami Shores rozhodl, že takové předzahrádky nesplňují limity. Nově zavedená pravidla nařídila do tří měsíců odstranění předzahrádky a zaplacení pokuty. "Když jsme přišli o právo pěstovat si vlastní jídlo, doopravdy jsme se stali pouhými předměty státu. Poslední dobou slýcháme o stále více lidech, kteří byli přinuceni odstranit své zeleninové předzahrádky z důvodu uspokojení nařízení města nebo pravidel společenských sborů vlastníků. Ta samá nařízení přitom nikdy nezakazují pesticidy, vánoční osvětlení nebo nápadité zahradní umění, pouze využívání půdy k pěstování jídla," kroutí manželé hlavou. Mohou být ale rádi, některá americká města za tento "zločin" hrozí vězením.

S pomocí institutu National Food Freedom se pár rozhodl u soudu rozhodnutí napadnout kvůli jeho protiústavnosti týkající se bodu najímání, vlastnění a ochrany. Vyhlídky na spravedlnost zatím nevypadají příznivě, nicméně ve světle podobného soudního případu zákazu parkování nákladních aut na příjezdových cestách stát Florida nesmyslné nařízení nakonec odvolal.

Územní nařízení podobného typu bývala dosud vymáhána, pouze pokud si někdo stěžoval. V případě Hermine Rickettsové a Toma Carrolla není AC24 známo, zda někoho ze sousedů nevyděsila třeba biodýně či okurka, které v USA běžně nespatříte, nebo začaly autority po zavedení nového nařízení plošně kontrolovat. Ať tak či onak, s čerstvou zeleninou je zřejmě konec a na řadě je umělá.

Taky je vám z dnešního světa na zvracení? :-(


Umělá panna nebo mumifikovaná žena?

18. ledna 2014 v 16:57 | V. |  Záhady
Ve výloze mexického obchodu se svatebními šaty "žije" přes 80 let. Každý, kdo kolem ní projde, se u výlohy zastaví a s úžasem nehbnou nevěstu pozoruje. Co je na ní tak zajímavého? La Pascualita oplývá oproti ostatním figurínám tak realistickými detaily, že vypadá jako schránka živého člověka. Tlouklo jí kdysi pod hrudníkem srdce?


více v celém článku

Ředitelka společnosti Google chce, abyste polykali identifikační mikročipy

11. ledna 2014 v 23:49 | V. |  RFID čipy
Bývalá ředitelka DARPA a nyní ředitelka u Googlu Regina Dugan protlačuje jedlé "autentifikační mikročipy" spolu s elektronickým tetováním, které by vám mohlo číst myšlenky. Ne, tohle není scénář pro film o futuristické diktatuře, tohle letí, je to trendy a cool!


Dugan, která šéfuje pokročilým technologiím v (Googlem vlastněné) Motorole, řekla posluchačům na konferenci All Things D11, že tato společnost pracuje na mikročipu uvnitř pilulky, kterou budou uživatelé denně polykat, aby získali tu "zázračnou" moc, při níž bude celé jejich tělo fungovat jako biologický autentizační systém pro mobily, auta, dveře a další zařízení.

více v celém článku


Soud potichu potvrdil autismus z MMR vakcíny

4. ledna 2014 v 17:45 | V. |  Zdraví
O tomto se z hlavních mainstreamových zpráv nedočtete.

Americký soud nedávno diskrétně, bez přílišné medializace, pěkně potichoučku potvrdil, že kombinovaná vakcína na spalničky, příušnice a zarděnky (MMR - measels, příušnice, Rubella) skutečně způsobuje autismus, píše Natural News.

V nedávno zveřejněném rozsudku, část která byla utajena před veřejností, bylo malému chlapci přičteno několik statisíc dolarů. Jde o odškodné za to, že MMR vakcína prokazatelně u něj vedla k vyvolání autismu .

Rodiče desetiletého Ryana Mojabeho uvádějí, že jejich syn poprvé dostal encefalitidu po tom, jak byl očkován MMR vakcínou v prosinci 2003.


více v celém článku

Dokážou někteří lidé ovládat oheň silou mysli?

1. ledna 2014 v 22:05 | V. |  Záhady
Mezi paranormální schopnosti patří také pyrokineze. Člověk, který je jí nadán, údajně dokáže poroučet ohni pouhou myšlenkou. "Pyrokineze je nadpřirozená schopnost zažehnout a kontrolovat oheň," vysvětluje americká badatelka v oblasti nadpřirozených jevů Judith Joyce.


Podle milovníků magie se dá pyrokineze natrénovat a na internetu najdete desítky návodů, jak na to. Prý je vše jen o soustředění, hledění do svíčky a častém opakování. Je ale něco takového možné?

V roce 1991 zvěřejnil nositel Nobelovy ceny Velšan Brian Josephson (*1940) studii, v níž prohlásil, že psychokineze a telepatie by mohly být vysvětleny na základě kvantové fyziky. Dočkáme se snad toho, že budeme tyto schopnosti umět ovládat?

Francouzský biolog Rémy Chauvin (1913-2009) a profesor z francouzské Sorbonny je bezvýhradně přesvědčen o síle lidské vůle. Nebojí se dokonce učit své studenty využívat duševní energii k usměrnění radioaktivních částic. Je však opravdu možné silou mysli hýbat věcmi, zapalovat je, nebo dokonce vytvářet ohnivé koule?

Zdroj: Enigma - leden 2014