Prosinec 2013

Michael Jakcson věděl příliš, proto byl zabit

24. prosince 2013 v 14:23 | V. |  Nový světový řád
Zajímavé video s Michaelem Jacksonem, které rozhodně stojí za to vidět a dokoukat až do konce. Ukazuje, jak to ve světě bohužel chodí. Čím více lidí se to dozví, tím menší vládu nad námi budou mít. Sdílejte a informujte lidi, kteří nic netuší, je jich bohužek zatím hodně.


Telepatie

13. prosince 2013 v 23:43 | V. |  Paranormální jevy
Telepatie znamená v překladu vzdálené cítění. O telepatii jako takové se začalo mluvit v "mesmerismu", kde se říká, že telepatie patří mezi největší fenomény, jednak proto, že zmagnetizované subjekty četly myšlenky přenášené nikoli slovy, ale myslí.
Na stejný fenomén narazily i někteří psychologové u svých pacientů. Sigmund Freud se tomu začal věnovat poté, co se s tímto jevem setkával hodně často. Označil to jako regresivní prvotní schopnost, kterou můžeme všichni projevit.

Telepatické jevy bývají nejznamenitější z celé parapsychologie. Podle SPR se telepatie stala prvním jevem, který byl zkoumán i vědecky. "Podstata telepatie tkví v tom, že nějaký stav vědomí,barvy, zvuk, bolesti, chuti, představy předmětu, kresby, nebo čísla se přenáší přímo z vědomí jednoho člověka do vědomí jiného člověka bez prostřednictví smyslového vnímání."

Zamilovaný pár ve svém vztahu projevuje více telepatie, než kdokoliv jiný. Uvedeme si třeba za příklad to, že matky "cítí", když jsou jejich děti v nebezpečí. Nebo třeba zvířata poznají člověka, který jim chce ublížit. Poznají vůdce své smečky.ZAČÍNÁME S TELEPATIÍ

Začneme tvým prvním telepatickým pokusem. Chceš-li, aby se před tebou daná osoba za tebou ohlédla, jdi s ní stejným krokem, tedy rytmicky, měj s ní současně pravou a levou nohou v kroku. Přitom rytmicky dýchej a dívej se osobě na záď hlavy s pevným rozkazem nebo přáním, právě aby se ohlédla. Výsledek vás hned poprvé překvapí.

Druhý pokus už tak jednoduchý nebude. Požádáme osobu, aby si sedla na židli ve vedlejší místnosti, a snažila se na nic nemyslet. My také usedneme na židli, a rytmicky dýchajíce jí dáváme rozkazy, aby třeba vstala ze židle, apod.

Třetí a poslední telepatický pokus: Pokusnou osobu necháme posadit do vedlejší místnosti na židli a zavážeme jí oči. Před ní umístíme na stůl papír a tužku s tím, aby po daném znamení nakreslila obrazec, který prvně přijala. Vysílatel, tedy vy, kreslíte v jiné místosti na papír kruh, čtverec, hvězdu, stůl, apod. Obě kresby se pak porovnávají.


Žena, která zveřejnila Obamův rodný list, zemřela při záhadné letecké havárii

13. prosince 2013 v 23:09 | V. |  Konspirační teorie
Z devíti cestujících na palubě malého letounu společnosti Kani Kai Air, který ve středu havaroval u pobřeží Molokai, osm přežilo. Jedinou smrtelnou obětí byla Loretta Fuddy, proslulá svým "já jsem viděla původní záznamy" potvrzující v roce 2011 dlouhý formulář rodného listu amerického prezidenta.

Fuddy, která byla 65 let stará a sloužila od ledna 2011 jako ředitel státního zdravotnictví na Havaji, je popisována jako "obětavá, zcela oddaná a angažovaná," takže "pro stát je to velká ztráta."


Od USA Today:

Letoun nesoucí pilota a osm pasažérů přistál ve středu na vodu půl míle od havajského ostrova Molokai, oznámil hasičský sbor Maui. Jedinou smrtelnou obětí byla Loretta Fuddy, která od ledna 2011 sloužila jako ředitelka státního zdravotnictví.

Fuddy, 65, se v dubnu 2011 objevovala v celonárodních zprávách, když ověřila autenticitu certifikovaných kopií rodného listu prezidenta Obamy. Obama si toto prohlášení vyžádal, aby zpražil tvrzení tzv. "rodišťníků", že se narodil v Keni a není tudíž oprávněn být prezidentem.


Prezdent Makani Kai Air Richard Schuman řekl v Honolulu sídlící KITV, že po havárii mluvil s pilotem jednomotorové turbovrtulové Cessny Grand Caravan. "Ten hlásil, že po vzletu … došlo ke katastrofickému selhání motoru," řekl Schuman. "Udělal vše, co mohl, aby dostal letoun bezpečně dolů a dostal všechny z letadla."

Schuman řekl, že příčina selhání motoru nebyla dosud ještě určena.

Poručice Pobřežní stráže Melissa McKenie řekla, že vrtulník Pobřežní stráže z vody vytáhl tři cestující, zatímco posádka požárníků z Maui vytáhla pět lidí. Jedna osoba na břeh doplavala sama.

Podle mě to vypadá celkem podezřele, když nepřežila jen ona...Co si o tom myslíte vy?


Záhadný viktoriánský dům

8. prosince 2013 v 17:07 | V. |  Paranormální jevy
Poblíž Yanktonu v Jižní Dakotě (USA) se nachází dům ve viktoriánském stylu. Od roku 1892, kdy byl postaven, se zde zřejmě odehrály události, které se do něj "zapisují" velice zvláštním způsobem. Záhadnými i přímo děsivými úkazy.


Colleen Meyers zde žije 15 let a mohla by prý vyprávět. Nedávno byl strašidelný dům nabídnut k prodeji za pouhých 225 000 USD!

Jednoho dne vidí Colleen Meyers svého malého syna, jak na ni vykukuje zpoza rohu, jako by si s ní hrál na schovávanou. Jde tedy hned za ním. Najde ho však spícího v postýlce. I toto vede k jejímu rozhodnutí dům prodat. Za částku přepočtu odpovídající asi 4,5 milionu korun. Již předešlý majitel si údajně stěžoval, že obrazy na zdech se samy přemísťují a často zůstanou na jedné hromadě uprostřed místnosti. Na fotografiích pořízených uvnitř domu se údajně objevují záhadné věci, které ve skutečnosti nikdo nevidí. S podivnými úkazy se prý setkávají i nájemníci Collen Meyers. "Jeden můj nájemník viděl věci, jak se hýbou a vznášejí, a tvrdí, že v noci slyší někoho chodit po domě" říká. V noci údajně vídají podivné postavy postávat okolo svých postelí, a jednoho z nich prý dokonce přitlačí k posteli a nechtějí ho pustit.

V historické oblasti, kde dům stojí, bývala kdysi stará pevnost. Souvisejí snad podivné události s místem? Na neobvyklé jevy si totiž stěžuje i několik sousedů. Psychotronička Donna O'Dea, která dům Colleen Meyers navštívila, tvrdí: "Existují domy, kde se duchové setkávají. Mohou se spolu vidět, mohou spolu mluvit... Scházejí se spolu naprosto stejně, jako se živí lidé scházejí někde v kavárně."

Jedná se prý jakýsi průchod mezi dvěma dimenzemi, který duchové využívají k přechodu mezi světem živých a mrtvých.


8 uznaných konspiračních teorií týkajících se zdraví

3. prosince 2013 v 19:20 | V. |  Zdraví
Fluor ve vodě škodí, ekologické sáčky jsou karcinogenní a GMO znečišťuje americké řeky insekticidem. Některá hlavní média v USA, Kanadě a v Británii začínají publikovat informace, které předtím spadaly jen do oblasti alternativní žurnalistiky.více v celém článku


Měsíc se brzy zazelená

3. prosince 2013 v 19:05 | V. |  Vesmír
Nový experiment NASA má prověřit, zda budoucí kolonizátoři Měsíce mohou být soběstační při pěstování zemědělských plodin. Ve speciálních hliníkových kapslích na něj budou dopraveny některé druhy zeleniny a rostlin, mj. tuřín, slunečnice a bazalka, které budou vybaveny vším, co potřebují ke svému růstu.


Jednou z rostlin bude také huseníček rolní, kterému vědci říkají "pokusné botanické morče". Pro svůj drobný vzrůst, rychlý životní cyklus, dostupnost v mnoha mutacích a na rostliny poměrně malý genom se stal významnou modelovou rostlinou napomáhající pochopit biologii rostlin na molekulární úrovni

Rostliny na Měsíci pobudou 5 až 10 dnů. Semena a sazenice budou chráněny před měsíčním prachem, vodu i vzduch budou čerpat ze speciálních modulů. Plán počítá s využitím přirozeného světla, tedy toho, které dopadá na Měsíc. Moduly se sazenicemi budou vybaveny senzory a kamerami a všechny snímky se budou okamžitě odesílat na Zemi.

Mise je naplánována na rok 2015. "Rozšíření života mimo vlastní planetu zásadním způsobem změní naše vnímání toho, co je možné," řekl dr. Pete Worden z Amesova výzkumného střediska při NASA. "První snímky rostlin, které vyrostly v jiném světě, budou stejně ikonické jako první lidské stopy na Měsíci."

Mylím si, že pokud jim to vyjde, budou se tam pěstovat zdravé rostliny pro globální elitu a nám, obyčejným lidem, budou stále více cpát GMO a jinak chemicky ošetřované pptraviny..

Zdroj: Forbes