Listopad 2013

7 skrytých způsobů šíření jedů

23. listopadu 2013 v 14:45 | V. |  Zdraví
Zdá se, že objektivnost vědeckých postupů byla uloupena korporacemi, které často platí vědcům za to, že podpoří jejich výrobky, podobně jako politikům, kteří operují jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru.

Ještě horší je skutečnost, že se na tom často podílí i organizace chránící práva spotřebitelů.

Důvěra spotřebitelů ve vědecké studie a orgány státního dozoru byla narušena v rámci honby za ziskem. Kvůli ní se na trh dostávají produkty se sníženými bezpečnostními standardy.


Syntetické chemikálie, se kterými se denně setkáváme v potravinách, vodě a životním prostředí, jsou čím dál zhoubnější pro naše fyzické a duševní zdraví. Mnohé již bylo napsáno experty na běžnou i alternativní medicínu o tricích, jejichž cílem je oklamat konzumenty a ohrozit naše zdraví. Níže uvedené kategorie jedů stojí za hlubší prozkoumání, neboť se jedná o hlavní příklady pokračujícího chemického bombardování.

více v celém článku


Může být kometa ISON zkázou lidstva?

16. listopadu 2013 v 13:12 | V. |  Proroctví
Vloni objevená kometa ISON má být za posledních padesát let nejviditelnější kometou pouhým lidským okem. Zahlédnout ji můžeme od konce listopadu až do začátku nového roku. Co její zjevení ale bude předpovídat?


více v celém článku

NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály

4. listopadu 2013 v 15:09 | V. |  Utajené informace
"Neřekl bych, že je obsah vysílání nepřátelské povahy, ale mohl by se stát zdrojem znepokojení a sporů," řekl.

"Protože velmi záleží na interpretaci, poskytněme odborníkům nějakou dobu, ať se s tím poperou - dříve než uvolníme jakékoli informace, které by mohly znepokojit veřejnost."


NASA přijímá rádiové signály ze středu Země

CAPE CANAVERAL, Florida - NASA přijímá rádiové přenosy z místa, které se nachází stovky mil pod povrchem Země. Experti tvrdí, že tyto signály vysílá inteligentní, vysoce vyvinutá forma života!

"Je jasné, že cosi tam dole se s námi pokouší komunikovat," řekl vysoko postavený zdroj z NASA, který si vyžádal anonymitu. "A ať je to kdokoli, tak má k dispozici techniku, která dokáže vysílat signály k povrchu Země skrz stovky mil hornin a půdy."

Vědci signály zachytili poprvé 30. října a to za pomoci sofistikovaných satelitů. Od té doby vysílání v přerušovaných intervalech stále pokračuje, jak tvrdí náš zdroj. Říká, že přenosy mají formu komplexního matematického kódu, což ještě víc přesvědčuje vědce o tom, že jsou ve spojení s kolonií bytostí, jejichž inteligence převyšuje tu naši. Náš zdroj z NASA uvedl, že dekódování pro vědce nepředstavovalo velký problém, ale zatvrzele odmítal odhalit obsah těchto zpráv.


"Neřekl bych, že je obsah vysílání nepřátelské povahy, ale mohl by se stát zdrojem znepokojení a sporů," řekl. "Protože velmi záleží na interpretaci, poskytněme odborníkům nějakou dobu, ať se s tím poperou - dříve než uvolníme jakékoli informace, které by mohly znepokojit veřejnost."

Náš zdroj uvedl, že vědce frustruje skutečnost, že nedokážou přesně určit místo, kde by se podzemní civilizace měla nacházet, a že postrádají technologii, která by jim umožnila těmto bytostem odpovídat. "Nevíme, co je to za bytosti, ale očividně o nás vědí víc, než my o nich. Zaprvé našli způsob, jak s námi pravidelně komunikovat, ale my naprosto netušíme, jak jim odpovědět. A za další, z jejich vysílání je zřejmé dokonalé porozumění životu na Zemi, zatímco my nemáme představu, jak je možné, že bez slunečního světla a kyslíku může vzniknout a přežívat inteligentní forma života."

Náš zdroj z NASA také řekl, že vědci se shodují na tom, že se jedná o nejpřekvapivější a nejdůležitější objev tohoto století. "Dlouho jsme se domnívali, že vesmír je nejzazší hranice. Teď jsme ale zjistili, že uvnitř naší planety leží neprobádané území, které se může pro naši budoucnost ukázat ještě daleko důležitější."


5000 návštěv :)

2. listopadu 2013 v 13:36 | V. |  Ostatní
5000 návštěv, moc vám děkuji! O takovém čísle se mi ani nesnilo, když jsem začínala s návštěvností 1 člověk za týden..:-D Ještě jednou díky! Budu se snažit, aby jste sem chodili rádi i nadále. :)