Říjen 2013

Podzimní inspirace

28. října 2013 v 19:53 | V. |  Ostatní
Nejhezčí období v roce je pro mě podzim. Miluju barvy přírody a je to takový nejtajemnější čas v roce...Za pár dní bude Halloween a Dušičky, tak jsem se rozhodla se s vámi podělit o pár fotek, která vám mohou být inspirací, jak si vyzdobit byt či zahradu, nebo co dobrého si připravit k oslavě těchto svátků. Ať už máte jako já rádi Halloween, nebo jen podzim, určitě si přijdete na své. Potom se se mnou o své výtvory můžete podělit. :)


fotky v celém článku


Chemtrails

28. října 2013 v 18:53 | V. |  Chemtrails
Za některými letadly v určité výšce vznikají z povrchu dobře viditelné bílé stopy. Ve některých případech se jedná pouze o vodu či vodní páry, často se však může jednat i o vysoce nebezpečné látky.


více v celém článku

Setkání s duchy

24. října 2013 v 22:28 | V. |  Vaše příspěvky
První dva příběhy v této rubrice nám napsala slečna s přezdívkou xxx, která se setkala s duchy. Její blog naleznete ZDE. A tady jsou zmiňované příběhy:

Asi pred 3 rokama jsem byla u kamarádky. Šly jsme spát. Má pokojíček v podkroví a tak jsme spaly v takový 'chýši'. Já tam viděla do uličky, ale kamarádka už ne. Nějak jsem nemohla usnout a tak jsem se podívala do té uličky a tam jsem viděla nějakou postavu. Řekla jsem si, že to bude její máma, která se šla kouknout jestli už spíme. Asi po dalších 20 minutách tam ta postava pořád stála a to už jsem nevydržela a zařvala jsem na kamarádku, aby rozsvítila. Ona tak udělala. Nic tam nebylo, ale ikdyž bylo rozsvíceno, tak jsem u mně viděla takový...no šumění. Potom znovu zhasla a už tam nic nebylo, ale to 'šumění' jsem viděla ještě dlouho, dokud se mi oči nezavřely.


Tohle setkání se mi stalo doma asi před 7 lety (bylo mi kolem 7). Spala jsem s mámou v ložnici (táta byl snad v hospodě). Nemohla jsem usnout a bylo kolem půlnoci. Měly jsme do obýváku otevřené dveře a světlo z pouliční lampy svítilo tak, že se promítalo na stěně v ložnici. Tím pádem bylo krásně vidět do obýváku, ale z obýváku do ložnice ne. Najednou jsem uslyšela divný zvuk. Bylo to něco no..už od té doby to přirovnávám k otevření portálu. Potom všechno utichlo, ale v obýváku najednou začal chodit divný stín. Byl takový schrbený, měl hrb a měl skrčené ruce k tělu a na nich měl pařáty.

Děkujeme za ně! :)

Halloween a dušičky

20. října 2013 v 14:14 | V. |  Ostatní
Magická noc na přelomu října a listopadu a následující dny jsou významným obdobím roku. Každý, kdo má srdce, vzpomíná na své blízké zesnulé a chodí zapalovat svíčky na hřbitov. Jaký skutečný význam Halloween a dušičky mají?


více v celém článku

Velká Británie a USA schválily pilulky s mikročipem RFID

13. října 2013 v 19:11 | V. |  RFID čipy
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv posvětil poživatelný digitální senzor, který dokáže monitorovat zdravotní stav. Úřad tvrdí, že pacienti neberou léky pravidelně a potřebují mít v těle monitorovací zařízení, které pomůže v péči o jejich zdraví. Společnost Proteus Digital Health (PDH) vyvinula čip zvaný Ingestion Event Marker (IEM), který byl nejdříve schválen v Evropě. George Savage, spoluzakladatel PDH, tvrdí, že jde o předzvěst nové éry digitální medicíny a "nových postupů".


více v celém článku

Život před životem - zážitky

13. října 2013 v 14:59 | V. |  Reinkarnace, minulé životy
Kde jste byli před narozením? Je-li duše nesmrtelná, musela žít i před narozením. Život před životem je stejná záhada jako život po smrti.

Hodně toho bylo napsáno a publikováno o zážitcích blízké smrti (NDE). Byly zaznamenány tisíce životních příběhů. Lidé, kteří byli prohlášeni za mrtvé a potom ožili, přinášejí někdy zprávy o tom, že po smrti vystoupili z těla a dostali se na jinou úroveň existence - nahlédli do posmrtného života. Méně často se objevují zážitky lidí, kteří si vybavují, že žili krátce předtím, než se narodili - těmto zážitkům se říká anglicky "the pre-birth experience", odtud zkratka (PBE), někdy "near-birth experience" (NBE).

"Zážitek blízký narození se obyčejně týká rodičů; obsahuje nějakou formu inteligentní komunikace s ještě nenarozeným plodem, buď v době těhotenství, nebo ještě před početím. Tato zkušenost může zahrnovat pohlaví dítěte, jméno, povahu a podobné vlastnosti. Ne tak běžné jsou zážitky, které se vztahují k vlastním vzpomínkám na nějakou událost, ke kterým došlo po vlastním narození, během těhotenství nebo dokonce ještě před početím."

více v celém článku

Jeskyně Waitomo

10. října 2013 v 21:07 | V. |  Ostatní
Pokud se někdy vypravíte na Nový Zéland, zajeďte se podívat do jeskyní Waitomo. Kromě tradiční krápníkové výzdoby tady na vás čeká i jeden unikát: jeskynní strop vypadá jako obloha posetá hvězdami.


Ve skutečnosti jde o larvy světlušek druhu Arachnocampa luminosa. Prohlídka pohádkově osvětlených jeskynních sálů, které můžete pozorovat z raftů plujících po podzemní řece, patří k nezapomenutelným zážitkům. Jeskyně Waitomo Caves najdete na severním ostrově asi hodinu jízdy jižním směrem od města Hamilton.Nový vzhled stránek

10. října 2013 v 20:41 | V. |  Úvod a o mně
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych změnila vzhled svých stránek a tady je výsledek. Doufám, že se vám tu bude líbit a hezky si počtete. :) Bohužel teď kvůli VŠ nemám moc času na blog, ale v příštích dnech a týdnech chystám články o RFID čipech, chemtrails, únosech mimozemšťany a mnoho dalších, takže se určitě máte na co těšit.

Pokud by tu někdo chtěl mít svůj banner, ráda si ho sem přidám a také budu moc ráda, když si na své stránky dáte jeden z mých, tady jsou:Verča

Ekolog tvrdí, že lidstvo pochází z jiné planety a má pádné argumenty

8. října 2013 v 20:50 | V. |  Původ lidstva
Americký ekolog Dr. Ellis Silver věří, že člověk nepochází ze Země, ale dostal se na ni odjinud. Vědec se nezbláznil - jen shromáždil řadu běžných faktů, které si běžně neuvědomujeme.


Základní Silverova myšlenka zní: člověk nevznikl na Zemi, přišel sem někdy jindy - a sám. Způsob, jak se to mohlo stát, už ekolog nijak dál nerozebírá, jen poukazuje na několik pozoruhodných jevů. Silver se opírá hlavně o to, jak moc je lidské tělo nepřizpůsobené životu na Zemi.

"Země lidským životním potřebám vyhovuje - ale není pro ně ideální," popisuje Silver svou myšlenku v nové knize, kterou v září vydal. Uvádí pro to několik příkladů. Všechna zvířata na Zemi se mohou bez problémů opalovat a vyhřívat na Slunci, co se jim jen zamane - klidně celé dny. A člověk? Stačí pár hodin a skončí spálený a možná i s celoživotními následky na kůži… Stejně tak se nemůžeme do Slunce ani podívat, aniž by nás to neoslnilo - a ani s tím nemají zvířata žádné větší problémy.

více v celém článku

Lochnesská příšera

6. října 2013 v 11:52 | V. |  Záhady
Skotsko- jezero Loch-Ness

Toto jezero by měla obývat obrovská příšera podobná pradávným dinosaurům. Je ale opravdu reálná? První (pravděpodobně nefalšovaný) snímek byl pořízen v roce 1934. Pořídil ho Robert Wilson., když v autě projížděl kolem tohoto jezera. Poté následovala řada podvrhů. Je snad snímek z roku 1934 pravý? Nejprapodivnější je, odkud se vzala. Jezero je 220m hluboké. Stačilo by to snad několika 13 mětrovým tvorům? Kdyby se tu skrýval pouze jeden, byla by pravděpodobnost velká, jenomže kvůli rozmnožování musí být dva, nebo tři. Mohla snad příšera z éry dinosaurů přežít miliardu let? Mnoho lidí se snažilo toto jezero prozkoumat. Vědcům se dokonce podařilo získat informace o jeskyních pod hladinou. Spojují snad jezero s mořem? Přežít v moři by jim asi nedělalo žádné větší problémy, proč by se ale vracela do jezera? Žije snad její potrava jenom zde? Tyto otázky a mnoho dalších je pokládáno neustále. Nicméně pouze jediná má smysl. Opravdu existuje?
20 důvodů proč pít pivo :)

5. října 2013 v 20:48 | V. |  Zdraví

1) Chrání před infarktem
2) Snižuje riziko mrtvice
3) Pomáhá při nespavosti
4) Zlepšuje chuť do jídla
5) Pomáhá při vysokém tlaku
6) Ničí infekce
7) Zlepšuje paměť
8) Ničí ledvinové kameny
9) Pomáhá při hubnutí
10) Chrání před průjmem
11) Pivem proti cukrovce
12) Prodlužuje život
13) Léčí hlasivky
14) Chrání před rakovinou
15) Čistí ledviny
16) Pomáhá při nachlazení
17) Proti stresu
18) Zlepšuje naši pleť
19) Pomáhá v těhotenství (nealkoholické)
20) Zpěvňuje vlasy

Ve větším množství však už jako lék na naše tělo nepůsobí,tak všichni povinně na jedno! :)


UFO fotky 3

4. října 2013 v 23:56 | V. |  UFO


více v celém článku