Princeznu Dianu zabila SAS

3. září 2013 v 22:20 | V. |  Konspirační teorie
Nová fakta o smrti princezny Diany. Televize Sky News zveřejnila tvrzení příslušníka SAS, že tato speciální jednotka záměrně způsobila nehodu v Paříži v roce 2007. Scotland Yard informace prověřuje.


více v celém článku


Také Britové mají svou super-konspiraci jako Američané své "11. září", a je to smrt Diany v roce 1997. Kolem jejího konce v troskách mercedesu v pařížském tunelu se objevilo množství informací a indicií, které naznačovaly, že všechno nebylo tak "košér", jak praví oficiální historie. Poslední informace na toto téma, kterou vypustila britská televize Sky News, to jenom potvrdily.

Televize přišla s tím, že Dianu a jejího přítele Dodiho Al Fayeda mohla skutečně zlikvidovat SAS. Sky News se dostaly k dopisu bývalého příslušníka SAS, který to řekl své manželce. Zdrojem televize by měly být rodiče této ženy a důkazem je jejich dopis. Voják, který se pochlubil, že za smrtí princezny Diany je britská speciální jednotka SAS, není jmenován, říká se mu "N". Jedná se o odstřelovače.

Nové indicie se objevily při vyšetřování seržanta SAS Dannyho Nightingala, který byl odsouzen za držení nelegální zbraně. Udala ho manželka jeho spolubydlícího a kolegy ze SAS (voják N.). U soudu se jako důkaz proti němu objevil dopis, v němž se mimo jiné tvrdí, že za smrtí Diany je britská armáda! Úřady vědí o dopise od roku 2011, ale teprve nyní informace o Dianě prověřuje policie.

Londýnská policie 17. srpna 2013 oznámila, že informace prověřuje a zdůraznila, že to určitě neznamená, že by bylo znovu otevřeno vyšetřování nehody. Britští vyšetřovatelé již v roce 2006 vyloučili, že by Diana zahynula v důsledku nějakého spiknutí. O dva roky později vynesl soud rozsudek, podle nějž byla nehoda způsobena chybným řízením řidiče a pronásledováním bulvárních fotografů.

Nic nového, byl to atentát

Že mohlo jít o atentát, není žádná novinka. Toto podezření ventiluje od tragické nehody hlavně otec tehdejšího Dianina partnera Mohammed Al Fayed. Podle něj za "autonehodou" byla britská tajná služba a královská rodina. Podle Al Fayeda se Diana bála o život už dva roky předtím a také prorokovala, že ji zavraždí při fingované autonehodě. V roce 2011 byl promítnut na festivalu v Cannes dokumentární film Unlawfull Killing (Nezákonné zabití), který se snažil shrnout indicie podporující Al Fayedovo podezření.

O této konspirační teorii vyšly také minimálně dvě knihy: Alan Power napsal Princess Diana Conspiracy a John Morgan Diana Inquest: Who Killed Princess Diana? Podle Powera zlikvidovala Dianu přísně tajná jednotka MI6 s názvem The Increment (Přírůstek). Operativci SAS a Royal Navy's Special Boat Service jeli osudné noci 31. srpna 1997 v tajemném bílém fiatu před Fayedovým a Dianiným mercedesem a záměrně způsobili jeho nehodu tak, že oslnili řidiče silným světlem. MI6 vytvořila tento postup pro atentát na Slobodana Miloševiče, tvrdí Power.

Pár slov na závěr

Hádejte, jak to dopadne? Ano, nic se nezjistí, protože pokud je konspirační teorie pravdivá, nikdo v Británii si nedovolí přiznat pravdu. Armáda, tajná služba, a natož královský palác jsou nedotknutelní. A voják, který lehkomyslně promluvil? Pravděpodobně brzy zemře, možná při autonehodě.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak myslíte že vznikl život na Zemi?

Lidé se vyvinuli z opic. 17.7% (26)
Stvořili nás mimozemšťané. 49% (72)
Stvořil nás Bůh. 12.2% (18)
Nevím. 8.2% (12)
Mám jinou teorii. 12.9% (19)

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 7. září 2013 v 13:49 | Reagovat

Podle mě to je určitě nafingované... navíc o sobě prohlásila, že se prý do královské rodiny nehodila....

2 konspiracni-teoriee konspiracni-teoriee | Web | 7. září 2013 v 18:28 | Reagovat

souhlasím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama