Červenec 2013

Blue alien

25. července 2013 v 22:50 | V. |  Mimozemšťané

Byl měsíc vytvořen mimozemšťany?

25. července 2013 v 22:47 | V. |  Mimozemšťané
Nedávno jsem narazila na poznámku, že je Měsíc uměle vytvořený mimozemšťany a že je dutý. Tato myšlenka mě zaujala a rozhodla jsem se zjistit o tom víc.


více v celém článku


Je oceán znečišťován úmyslně?

25. července 2013 v 12:10 | V. |  Konspirační teorie
Děsivá konspirační teorie hovoří o tom, že světové oceány jsou na určitých místech zcela záměrně znečišťovány různými chemickými preparáty, jejichž složení je přísně tajné. Vytvářejí se tak prý tzv. mrtvé zóny, které mají sloužit k tomu, aby dnes zcela zdravé řasy procesem nepřirozeného hnojení zbytněly a mohly dále sloužit jako palivo. Podle amerického investigativního novináře Dava Hodgese za tímto odsouzeníhodným snažením stojí americká vláda, někteří miliardáři a firmy jako například ropná společnost Exxon nebo investičně bankovní společnost Goldman Sachs. "Tito miliardářští psychopati ochotně obětují zálivy a všechnu místní faunu a flóru výměnou za další miliardy dolarů, které má přinést tato nová éra získávání biopaliv," uvádí Hodges. Jaké další motivy mohou vést k takovému jednání?


více v celém článku

Tajemné kříže na obloze

22. července 2013 v 22:51 | V. |  Záhady
Neobvyklý fenomén, který se vyskytuje po celém světě. Na obloze se objevují kříže. Některé jsou malé, některé velké, některé se objevují, aby ukázaly obraz Ježíše na kříži. V Americe, Evropě a na Blízkém východě. Tyto jsou pouze třemi příklady z mnoha. První byl natočen v malé vesničce v Rusku skrz okno domu a ostatní, kteří ho viděli, ho také na kamery zaznamenali. Tento záběr byl vysílán v mezinárodních zprávách. Druhý se vyskytl v jiném městě v Rusku a byl odvysílán v ruských zprávách. Poslední znázorněný kříž se objevil ve Španělsku a byl v místních španělských zprávách poté, co mnoho lidí volalo v důsledku jeho výskytu. Pět různých lidí ho natočilo.
Advokát tvrdí, že fyzicky cestoval časem

18. července 2013 v 22:41 | V. |  Cestování v čase
Je možné cestovat časem?


Moderní věda tuto možnost připouští pouze teoreticky, a když už, tak pouze jednosměrně, bez možnosti návratu do současnosti. Jenže advokát Andrew Basiago z Vancouveru (stát Washington, USA) tvrdí, že časem skutečně cestoval. V roce 1969 se jako sedmiletý spolu se svým otcem a dalšími dobrovolníky účastnil experimentu "Project Pegasus", který se zabýval teleportací. Šlo o tajný projekt v rámci studené války, do kterého bylo zapojeno 140 dětí a 60 dospělých dobrovolníků - chrononautů.

"Otec mě vzal za ruku a skočili jsme energetickým polem a zdálo se, že se pohybujeme velice rychle. Paradoxně jsme ale přitom stáli na místě," řekl Basiago. Dále uvedl, že časem cestoval vícekrát, z toho šestkrát do Fordova divadla, dokonce i v den, kdy v něm byl zastřelen prezident Lincoln, ačkoli atentát přímo neviděl. Dostal se také do Gettysburgu, kde se v roce 1863 odehrála největší bitva americké občanské války. Při jiné příležitosti se dokonce setkal i s malým Barackem Obamou.

Basiago dále říká, že jeho výlety do historie se v ničem nepodobaly teleportaci, jakou ukazují třeba v seriálu Star Trek. "Kdybyste v reálu použili kvantovou teleportaci jako ve Star Treku, zabilo by vás to. Ve skutečnosti se před vámi otevře časoprostorový tunel stejně jako bublina, kterou vyfoukne dítě. A když se tahle bublina zavře, přemístíte se v časoprostoru na kterékoli místo na Zemi," říká dále Basiago.

Je možné, že Basiago i nadále žije ve své bublině, nebo je to největší novodobý fantasta. On sám ale tvrdí, že dává v sázku svou profesionální čest, protože v jeho případě o žádnou fikci nešlo.


Malý Andrew.


Žili na Zemi obři?

11. července 2013 v 22:40 | V. |  Záhady
Některé archeologické nálezy svědčí o tom, že naši prapředkové nebyli žádní drobečkové. V roce 1821 byly ve státě Tennessee v USA nalezeny ruiny starobylé kamenné zdi, pod kterými byla objevena kostra člověka vysokého 215 cm. Podobný nález učinili rovněž archeologové ve Wisconsinu v roce 1879 a informoval o něm i místní tisk. Také ve státě Utah byly v r. 1883 nalezeny mohyly, ve kterých byli pohřbeni lidé vysocí v průměru 195 cm, což je o 30 cm více, než je průměrný vzrůst původních obyvatel Ameriky. V nevadské poušti byly nalezeny i ostatky žen, které měřily dva metry.


více v celém článku

Dnes má narozeniny Nikola Tesla!

10. července 2013 v 16:26 | V. |  Ostatní
Nikola Tesla by dnes měl 156. narozeniny. Jeho vynálezy posunuly lidstvo o kus dopředu. Nikola Tesla nám dal volnou energii, avšak mocní si ji vzali pouze pro sebe.


Díky pane Teslo za snahu o pokrok lidstva! Omlouváme se za chamtivé démony, kteří Vás zastavili.

Statisíce dětí zabito očkováním!

9. července 2013 v 18:04 | V. |  Nový světový řád
Další důkazy o škodlivosti očkování:

Každoročně jsou očkovány miliony malých dětí. Rodiče ani lékaři nevědí přesně, jaký jed jim je v té které vakcíně podáván. Nezřídka dostává dítě před svým šestým rokem 30 vakcín, často dostává několik vakcín současně. Smrtící koktejl. Nová studie ukázala, že pouze v USA zemřelo za posledních 20 let na následky této očkovací praxe přibližně 145 000 dětí…


více v celém článku

Hrozí nám 3. světová válka?

9. července 2013 v 17:38 | V. |  3. světová válka
Gerald Celente varoval před pravděpodobností 3. světové války

Gerald Celente je bývalý poradce bývalého prezidenta USA - Reagana. Tento článek pochází z listopadu roku 2012, proto není úplně aktuální, ale myslím, že je velmi zajímavý.


Předpověď, o které se jedná v tomto rozhovoru, se týká naších životů v roce 2013 a dále. Celente věří, že v průběhu příštích čtyř let začne 3. světová válka a důvodem bude to, co se děje v ekonomice právě teď. Nabízíme vám výňatek z rozhovoru v roce 2012, kde se projednali možné varianty budoucnosti Íránu, Číny, Ruska atd. Investujte do zlata a stříbra, skladujte potraviny a další životně důležité věci pro to, aby jste byli připraveni.

"Jak vidíte svět v příštích čtyřech letech?"

"Mám velký strach ze světové války. A mluvím o tom. Víme, že historie se opakuje. Kolaps v roce 1921, Velká deprese, měnové války, obchodní války, světová válka. Panika. Probíhá teď deprese? V naší zemi všechno záleží na tom, s jakými čísly se operuje. Jak říkal můj zesnulý otec: "Přestaň poslouchat co ti říkají ostatní a přemýšlej vlastní hlavou." Takže říkám to, jak to vidím a snažím se pobouzet lidi, aby jednali sami za sebe."

Existuje webová stránka s názvem "Shadowstats" kde se můžete podívat na zveřejněné údaje. Uvádí se, že nezaměstnanost ve Spojených státech se pohybuje mezi 16 a 22 procenty, ale tohle se neděje jen ve Spojených státech. Deprese sevřela Španělsko, Řecko, Portugalsko, Irsko a mnoho zemí ve východní Evropě.

Velkou depresi následovaly měnové války. Probíhají nyní měnové války? Vznikají rizikové podniky, následované devalvaci měny, která má za cíl vyvážet více zboží. A nyní slyšíme prohlášení ministra financí Brazílie Manteghiho, o tom že probíhají měnové války.

Čína znehodnocuje měnu, Spojené státy, Evropa - vše závisí na tom, jakou měnu používají, aby mohli více vyvážet.

Co se týče obchodních válek, podívejte se prezidentské reality show. Romney a Obama sami vyvolávají obchodní války. Obama se chlubí tvrdou pozicí ve vztahu k Číně.

Na závěr světová válka, ta už začala. Podívejte se, co se děje ve světě. Válka v Jemenu a Bahrajnu. V Kuvajtu, kde válka probíhá právě nyní. Desítky tisíc lidí jsou bez domova. Válka v Libyi. Nyní ještě Sýrie, Turecko ... a Libanon jde také stejným směrem.

Podívejme se do Evropy, kde miliony lidí vyšli do ulic. Ti, kteří přišli o všechno, nemají práci a mnoho z nich nemá ani na jídlo.

Takže, dle mého, jsme na pokraji strašlivé světové války 21. století. A co se týče nejdůležitějších třech debat, na které jsem se podíval, tak pokud jde o zahraniční politiku, všechno to znělo stejně a kolikrát ještě hůře. V příštích čtyřech letech nás potáhnou do světové války.