Červen 2013

Astrální cestování

26. června 2013 v 17:37 | V. |  Astrální cestování
Astrální cestování je jednou z mimotělních zkušeností člověka. Astrální tělo člověka se může od fyzického těla oddělit, cestovat mimo děj a poté se zase vrátit nazpět. Lidé jsou tímto fenoménem fascinovaní už od počátku věků. Jak je možné, že někteří lidé dokážou opouštět svá fyzická těla, cestovat kamkoliv v čase a prostoru a zase se vracet? Touto formou se nejspíše kdysi šamané dozvídali budoucnost. Své metody však drželi v tajnosti, protože kdyby dokázal každý takto cestovat, přišli by o svou moc.

více v celém článku

1000 návštěv :)

23. června 2013 v 11:41 | V. |  Ostatní
Chtěla bych vám všem poděkovat za návštěvy a komentáře. Já vím, 1000 není moc velké číslo, ale myslím, že začátek je to dobrý a doufám, že se sem budete rádi vracet. :) Také doufám, že si moje stránky najdou i další nové čtenáře, protože mým cílem je, aby se co nejvíce lidí dozvědělo pravdu. Ještě jednou, díky moc! :)


Koncentrační tábory FEMA

21. června 2013 v 11:59 | V. |  Konspirační teorie
FEMA (Federal Emergency Management Agency - Federální agentura pro řízení krizových situací) je Americká organizace, která má po celém území Spojených států zadržovací tábory. Je jich asi 800, některé vybudovali teprve nedávno a jsou vybaveny personálem. Tyto tábory by měly sloužit obyvatelstvu především během různých katastrof a při mimořádných událostech. Světem se však šíří teorie, že tyto tábory budou využívány k nucenému zadržování amerických občanů. Proč by jinak byly okolo vysoké ploty s ostnatými dráty? U každého takového táboru se nachází železniční trať a letiště. Budou sem převážet lidi v obrovských vlacích bez oken? Dalším znepokojujícím faktem je, že byly nalezeny tisíce plastových rakví, do kterých se vejdou 4 osoby. Proč jich je tolik a komu mají sloužit? Myslím si, že jsou určeny pro ty, kteří nebudou souhlasit s Novým světovým řádem a pro ty, kteří se vzepřou (např. když nebudou chtít mikročip). Na seznamu podezřelých se můžete ocitnout už jen proto, že jste konspirátor, nebo proto, koho jste volil a jakých protestů jste se účastnil. Oficiálně se říká, že rakve byly vytvořeny do zásoby, kdyby propukla např. nějaká epidemie. Máme tomu všemu ale věřit?Černé plastové rakve.


Obrovský FEMA vlak, k čemu má sloužit?


Jeden z FEMA campů.


Doporučuji ke shlédnutí toto video v češtině: Illuminátské umění - FEMA kempy a Madonna:


V pořadu Konspirační terorie Jesseho Ventury se můžete podívat na celou tuto záležitost a udělat si vlastní obrázek. Bohužel česká verze byla z YouTube smazána, tak alespoň pro ty, kteří umí anglicky, jsou tu tyto videa (pořad rozdělen do tří částí). Pokud někdy zase bude dostupné video v češtině, znovu ho sem nahraji.
Program Bilderbergu

20. června 2013 v 22:07 | V. |  Nový světový řád
Tento článek by si měl přečíst každý, kdo neví,jak moc jsme ovládaní.

Cíle : Program Bilderbergu


vice v celém článku


11. září

20. června 2013 v 21:08 | V. |  11. září
Jedna z těchto budov se zhroutila. Uhádnete která?


Hodnocení mého blogu

19. června 2013 v 10:56 | V. |  Ostatní
Hodnocení od:


První dojem................................... 8/10
Design........................................... 8/10
(zkus ho něčím ozvláštnit :) nebo doplnit nebo si nech třeba udělat nový design
ale pokud se ti to tak líbí tak ok)
Sladění barev................................. 10/10
Přehlednost...................................9/10
(hůř se orientuju, máš celkem malé písmo, zkus ty opravdu důležité rubriky zvýraznit a nebo jich mít jen pár)
Články...........................................10/10
(hodně mě tyhle věcí zajímají)
Aktivita......................................... 10/10
Návštěvnost....................................0/0
(nenašla jsem toplist tak nehodnotím)

Celkem = 55/60 :-)

Za hodnocení moc děkuji!

Pohyblivé kameny na Marsu

17. června 2013 v 13:44 | V. |  Vesmír
Astronomové byli překvapeni, když automatická sonda z Marsu odeslala k Zemi před nedávnem snímek, na kterém byl vyfotografován veliký balvan, který se samovolně pohybuje. Děje se tak v oblasti zvané Nili Fossae. Kámen má v průměru více než 20 metrů a zanechává za sebou hlubokou brázdu, viditelnou i z oběžné dráhy.

Vědci zatím neví, co mohlo kámen rozpohybovat. Povrch v této oblasti je spíše rovný. Teorie jsou různé, například pád meteoritu, podzemní proud vody nebo vlastní třesení Marsu. Samovolně posouvající se kameny můžeme najít i na Měsíci, či na naší planetě v Údolí smrti (článek Posouvající se kameny ZDE). Vypadá to, že by v tom mohla být nějaká souvislost, například magnetické vlny, vyskytující se v daných oblastech.Nepolapitelná čupakabra

11. června 2013 v 16:37 | V. |  Záhady

K hrůznému nálezu dochází v březnu 1995 v americkém státě Portoriko. Je zde objeveno osm mrtvých ovcí, přičemž každá z nich má třemi ranami probodnutý hrudník a je naprosto bez krve! O pachateli se mluví jen šeptem. Říká se, že jím je obávaná čupakabra. Její jméno pochází ze španělštiny a doslova znamená "vysávač koz" (v originále chupacabra, chupar = sát, cabra - koza). Jak tento nebezpečný predátor vypadá?

Pár měsíců po kauze s mrtvými ovcemi se v Portoriku odehraje podobný případ, který již má svědkyni. Je jí Madeline Tolentino z Canóvanasu, kde čupakabra zabila na 150hospodářských zvířat a domáchích mazlíčků.Žena vraždící monstrum popisuje jako ještěra vysokého 100 - 120 cm a tvarem těla i způsobem pohybu připomínajícího klokana. Má mít šedozelenou šupinatou kůži, na hřbetu ostré ostny, čenich připomínající psa nebo pantera a tlamu plnou velkých tesáků. Další svědci se pak přidávají s tím, že zvíře syčí a piští, je cítit po síře a má červené oči, které v pozorovateli vzbuzují nevolnost.

Lhala svědkyně?

Zatímco si portoričtí vesničané užívají svých "pěti minut slávy", případu se chytá americký novinář Benjamin Radford (*1970). Čupakabra, tak jak ji popsala paní Tolentino, mu něco připomíná. Vypadá přece jako tvor ženského pohlaví jménem Sil ze známého sci-fi hororu Mutant (1995)! Není divu, že popis stvoření je tak děsivý. Vždyť na jeho filmové podobě se podílel šýcarský surrealistický malíř a výtvarník Hans Rudei Giger (*1940), mimo jiné autor notoricky známé postavy vetřelce ze stejnojmenného snímku z roku 1979. Podaří se monstrum objevit, nebo je pouhým výmyslem pomatené ženy? Na dvě stovky mužů po celý týden pročesávají kraj, ale žádné podivné zvíře nevystopují. Po prvních portorických případech z roku 1995 se s dalšími hlášeními podobného druhu roztrhne pytel. Netrvá dlouho a ukáže se, že čupakabra řádí po celé Americe, od Chile až po Maine, a později i ve vzdálenějších oblastech, například v Rusku. Objevují se i její další popisy. Jednou vypadá jako malý, štíhlý, chlupatý humanoid, který si rád pochutná na banánech, jindy zase mívá křídla. Co je tento netvor zač?

Konečně chycena?

O několik let později, v červenci 2004, se odehraje další podivná kauza. Jistý farmář z texasu údajnou čupakabru zabije, a to právě v okamžiku, kdy napadne jeho stádo. Od pohledu odporné stvoření trochu připomíná psa, je celé lysé, vrásčité a za tlamy mu trčí tesáky. Vědci se radují - konečně mají co zkoumat! Jenže záhy se ukáže, že se nejdná o žádný zvláštní objev. Z kalifornské univerzity přichází možná trochu překvapivé, ale zato zcela střízlivé odhalení identity této údajné čupakabry. DNA prozradí, že jde o kojota těžce postiženého prašivinou. K tomu není co dodat. Zvlášť poté, co se v oblasti objeví mrtvá těla dalších dvou stejně znetvořených psovitých šelem a čtvrté je chyceno do pasti nastražené v kurníku. Kojoti nejsou příliš velcí, váží maximálně 20 kg, ale pokud napadnou ovci nebo kozu, prostě ji roztrhají. V žádném případě však nejsou schopni ze své kořisti vysát krev několika drobnými otvory. A právě to prý čupakabry dělají. Navíc zabíjejí dokonce i krávy! Možná že některé útoky údajné čupakabry mohou být vysvětleny jako dílo prašivých kojotů, psů, či jejich kříženců. Sotva však takto ozřejmíme všechny případy. Ať už je čupakabra tvorem z jiné planety, nebo je jen zatím neznámým tvorem planety naší, zůstává velikou záhadou.


kojot postižený prašivinou

Zdroj: Enigma - UFO speciál


Poskytli mimozemšťané technologie starověku?

11. června 2013 v 11:02 | V. |  Mayové a další staré civilizace

Měli lidé ve starověku znalosti, které jasně předčí ty naše? Pokud ano, tak odkud? Od mimozemšťanů? Nebo jsme snad ztratili část své historie?

více v celém článku


Píše se opravdu v Bibli o UFO?

10. června 2013 v 16:42 | V. |  Bible a UFO

Bible je jednou z nejvýznamnějších knih histotie lidstva. V posledních letech se ale stále více lidí staví k příběhům Písma svatého skepticky. Mezi řádky hledají odpovědi na to, zda skutečná pravda v Bibli není jiná, než jak ji interpretuje křesťanství. A právě z řad těchto lidí se ozývají pozoruhodné názory, hlásající, že kniha na mnoha místech popisuje mimozemšťany a jejich setkávání s lidmi. V tomto článku se podíváme, kde by se měla tato podezřelá místa v Bibli nacházet.

více v celém článku

Superměsíc

8. června 2013 v 22:33 | V. |  Ostatní

Na obloze se 23. 6. 2013 objeví superměsíc - největší úplněk tohoto roku. Měsíc bude totiž nejblíže k Zemi za rok 2013, tak si ho pořádně užijte. :-)

Návrat Anny Frankové

8. června 2013 v 20:22 | V. |  Reinkarnace, minulé životy

V době holocaustu byla zavřena do koncentračního tábora, odkud se již nedostala. Anna Franková zemřela v březnu roku 1945, ale dnes tu možná chodí mezi námi. Skutečně její duše prošla reinkarnací?

více v celém článkuCo by se stalo, kdyby nás pohltila černá díra?

7. června 2013 v 23:31 | V. |  Vesmír

"Pokud byste se ocitli v černé díře, budete vesmírem protlačeni jako zubní pasta z tuby,"vysvětlil americký astrofyzik Charles Liu."Jestliže nějaký objekt překoná horizont událostí, tedy bod, ze kterého není návratu, začnou fungovat stejné fyzikální zákony, které na Zemi vyvolávají oceánské přílivy. Protože velikost gravitační síly je nepřímo úměrná druhé mocnině vzdálenosti, Měsíc přitahuje silněji tělesa na přivrácené straně Země, což se týká i vody v oceánu. Dochází tak k deformaci povrchu mořské hladiny a pevniny."

V blízkosti černé díry velké jako Země je gravitace podstatně silnější a díra vás začne natahovat a "vcucávat" do sebe. Nakonec vás protáhne natolik, že se změníte v proud subatomárních částic pohybující se směrem k díře. Protože mozek se rozpadne na atomy téměř okamžitě, moc času na strach mít nebudete.

Jiná situace by nastala, kdybyste se dostali do blízkosti mnohem větší černé díry, velké třeba jako naše sluneční soustava. Rozdíl přitažlivosti a efekt přílivové síly v tomto případě nebude dostatečně silný na to, aby vás po překonání horizontu událostí rozložil na atomy. Vaše poslední chvíle by mohly vypadat, že jste součástí jednostranného zdeformovaného zrcadla. Gravitační síla bude ohýbat světlo a deformovat vám pohled na vaše poslední chvíle. Během cesty černou dírou v jediném okamžiku uvidíte vše: od Velkého třesku až po samé zhroucení vesmíru.


Krásná tvorba

7. června 2013 v 23:27 | V. |  Ostatní

Polární záře

7. června 2013 v 23:24 | V.
Polární záře je souhrnný název pro světelné úkazy nastávající ve vysoké atmosféře ve výškách od 80 do 1000 km, nejčastěji kolem 100 km. Běžně se vyskytují v polárních oblastech (jižní záře - aurora australis, severní záře - aurora borealis), zatímco ve středních zeměpisných šířkách a zejména v tropech jen výjimečně.

Její jméno Aurora Borealis je složené ze jména římské bohyně úsvitu Aurory a řeckého pojmenování západního větru Boreas. Toto jméno poprvé použil v r.1621 francouzský filozof Pierre Gassendi.


Jak to možná bylo 2

7. června 2013 v 23:21 | V. |  Mimozemšťané

Podle mě je tato teorie vzniku života na Zemi nejpravděpodobnější...

Fotky vesmírných korábů 2

6. června 2013 v 17:57 | V. |  UFOKdo potopil Titanic?

4. června 2013 v 14:06 | V. |  Konspirační teorie

15. dubna, uplynulo 99 let od nejznámější námořní katastrofy 20. století. Zkáza Titaniku se stala námětem mnoha románů i filmových zpracování. Dodnes také vyvolává řadu otazníků. Na pořad dne se postupně dostala i otázka: kdo (nikoli co) potopil Titanic?

více v celém článku


Prokletý obraz

4. června 2013 v 13:51 | V. |  Záhady

Je možné, že by obyčejný obraz mohl způsobovat požáry? V Anglii o tom byli přesvědčeni. Domácnosti, kde visely reprodukce oblíbeného portrétu Plačícího chlapce, lehly popelem, ale samotný obraz nikdy neutrpěl újmu.

více v celém článku