Volná energie a další vynálezy, které mohly změnit svět

31. května 2013 v 16:14 | V. |  Utajené informace
Proč jsou utajovány technologie, jejichž užívání by svět zbavilo krizí způsobených kolísáním cen ropy? Odpověď je prostá: Ropná lobby by přišla o své závratné příjmy a mocní tohoto světa o své podporovatele. Mnohé vynálezy tak neměly šanci proniknout do běžného používání, protože ohrozily zájmy vlivných průmyslových a politických skupin.

více v celém článku


Teslova energie zdarma pro všechny


Génius Nikola Tesla v roce 1899 představil způsob, jak se obejít bez elektráren spalujících fosilní paliva a drátů vedoucích napříč krajinami. Zjistil, že ve vrstvě radiačního pole zemského obalu mezi ionosférou a povrchem Země je ukrytá energetická matrice, která by dodávala bezplatnou elektřinu. Demonstroval "bezdrátové osvětlení" a další divy spojené s vysokofrekvenčními proudy a chtěl dodávat elektřinu zdarma. Jeho finančník J.P. Morgan ale projekt zamázl v zárodku a okamžitě zastavil veškeré financování Teslových pokusů. O tento altruismus nemá pochopitelně zájem ani současný průmyslový svět, který v energii zdarma vidí ohrožení svých příjmů.

Unikátní elektromobil EV1


Asi nejznámějším příkladem vynálezu, který by znamenal revoluci v novodobém automobilismu, byl elektromobil EV1, který americká firma General Motors vyráběla v letech 1996 až 1999. Šlo o unikátní vůz takových parametrů, že by sériově vyráběné elektromobily strčil hravě do kapsy i dnes. Na jedno nabití ujel díky bateriím NiMH společnosti Ovonic/Texaco 250 km. Vůz nebylo možné si koupit, dal se pořídit pouze na leasing a byl o něj velký zájem. S nečekaným rozhodnutím zastavit výrobu proto nikdo nepočítal. Firma GM navíc majitelům jejich elektromobily sebrala a nechala je všechny sešrotovat v poušti. Umožňovala jí to leasingová smlouva, takže vlastníci nedostali šanci svá auta odkoupit. Nakonec vstoupila do hry společnost Chevron, která je jednou z největších ropných firem na světě, a koupila Ovonic/Texaco, jež měla patent na baterie pro EV1. Baterie v Chevronu vyhodnotili jako neperspektivní, zastavili jejich výrobu a patent skončil někde pod zámkem.

Auto poháněné vodou

Levný způsob, jak vyrábět z vody vodík, údajně objevil Američan Stanley Meyer (1940 - 1998). Vyvinul a předvedl auto, které jezdilo na vodu. O vynález měli mít zájem hlavně arabští investoři, kteří by jeho patent zřejmě koupili a schovali v trezoru, aby nekonkuroval ropě. Meyer svůj patent údajně nabídl Pentagonu, ale dva měsíce poté nečekaně zemřel. Ačkoli se objevily spekulace, že byl otráven, pitva jako příčinu smrti uvedla mozkové aneurysma.


Lidstvo je bohužel hloupé a dobře zmanipulovatelné. :-(

Více a zdroj ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vědec Vědec | 27. prosince 2013 v 11:24 | Reagovat

t

2 Vědec Vědec | 27. prosince 2013 v 11:31 | Reagovat

Je to tak Meyer na to kápnul jeho efektivní elektrolýza je zázrak. Doslova na koleně jse to dá vyrobit stačí znalosti elektrotechniky a můžete jezdit a vytápět domy zadarmo. Pozor neodporuje to zákonu zachování energie vodík nevyrábíte vodík už je ve vodě jen ho uvolňujete stejně jako ropu čerpáte ze země rozdíl je pouze v tom že vody máme takové množství a je tak levná že není co řešit

3 whiteproduct whiteproduct | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 17:28 | Reagovat

The elements used in this mask are all natural and organic hence it is safe for use. This anti-aging mask helps in providing a flawless and youthful skin by reducing the appearance of wrinkles and fine lines.
Using this formula assists in increasing the firmness of the skin by boosting collagen production. Applying this mask might help in providing a healthy glow by improving the texture and tone of the skin.
This mask contains vitamins and minerals that might help in fighting the free radicals hence preventing damage from the impurities and toxins. Additionally, this mask boost the immune system of the skin thus might improve the overall health of the skin.
The formula used in this mask stimulates cell growth, and regeneration thus might assist in improving the tone of the skin. In addition, this mask aids in healing the damaged skin cells hence might provide the user with a youthful skin. <a href=http://whiteproduct.com/croatian/moje-misljenje-i-pregled-o-forte-love-za-zensku-polju.html>http://whiteproduct.com/croatian/moje-misljenje-i-pregled-o-forte-love-za-zensku-polju.html</a>  Bedingungen, die tatsächlich definiert durch Schäden an die Beschichtung der Nase bactefort. Infizierte Larven von Fliegen können in Indien, einigen südamerikanischen Ländern sein.
Folglich beginnt eine Person aus den Nasenlöchern zu bluten, die einen unangenehmen Schwefel abgeben. Die Larven befinden sich im hinteren Teil des Nasensinus, Meningitis kann während einer lang andauernden Krankheit auftreten.
Anzeichen und Symptome einer Kontamination bactefort ähnlich gesundheitlichen. Bedingungen von HNO-chronisch verstopfte Nase, Asthma bronchiale. Laryngitis, Schwellung des Halses, konstant kalten Wind und Wetter und Atem Kontaminationen Nasen. Wenn dieses Medikament sicherlich keine Erleichterung bringt, endet die Krankheit konstant.
Identifizieren Sie Regenwürmer als energischen Entscheider während der gesamten Untersuchung eines Klienten. Manchmal finden sich Spulwürmer auf ihren eigenen – weißen Regenwürmern Besuch in der kleinen Dimension aus den Nasenlöchern mit Schleim oder sogar Schleim. <a href=http://whiteproduct.com/finnish>http://whiteproduct.com/finnish</a> Sybille di WhiteProduct

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama