Odtajnění informací

21. května 2013 v 12:32 | V. |  UFO

Ředitel Institutu exopolitiky Michael Salla Ph. D., je přesvědčen, že mimozemšťané neustále monitorují naši planetu a že jsme v hledáčku minimálně 17 vesmírných civilizací. Jeho přesvědčení mu ponechme, zajímavější je ale informace, kterou před časem rovněž zveřejnil. V newyorském sídle OSN se 11. 2. 2008 konala tajná schůzka zabývající se problematikou UFO.

více v celém článku


Podivným jevům i událostem spojeným s tímto fenoménem čelí prý stále větší počet zemí a jejich představitelé chtějí vědět, zda nehrozí nějaké reálné nebezpečí. Sallův kolega Sean Pickeringmá v OSN důvěryhodný zdroj, pracující přímo v diplomatickém sboru, a ten mu prozradil některé informace z přísně utajované schůzky, které se sám zúčastnil.

Uvedl, že existuje tajná pracovní skupina, která se zabývá dosud nezveřejněnými informacemi o UFO a mimozemšťanech. Všechny získané poznatky budou oficiálně zveřejněny v roce 2013. Proč ne teď? Pickeringův zdroj to zdůvodnil tím, že lidstvo se na tyto (možná děsivé) zprávy musí nejdřív psychicky připravit. A "postupná aklimatizace" zabere nějaký ten čas. "Teprve až budou lidé dostatečně adaptováni, budou schopni lépe přijmout události, které nás čekají." řekl zdroj z OSN. Informace bude lidstvo "vstřebávat" postupně během celého roku 2013. Podle informátora nám ale při kontaktu s vesmírnou civilizací bezprostřední nebezpečí nehrozí.

Takže čeho se vlastně vlády bojí? Například toho, že dojde také k odtajnění některých mimozemských technologií, například antigravitace nebo raketové techniky schopné překonávat mezihvězdný prostor. Dále toho, že lidi vyděsí, že také na dalších planetách existuje život. Dosud se nás oficiální místa snažila přesvědčit, že existence mimozemských civilizací je hloupost, která se hodí leda tak do sci-fi románů a filmů. A najednou zjistíme, že z jejich strany šlo celou dobu o lživou propagandu. Někteří představitelé se proto bojí paniky a občanských nepokojů.

Debata věnovaná tomuto tématu proběhla před časem i v japonském parlamentu. Ministr obrany na ní zjišťoval, jak by vláda měla reagovat, pokud by se vesmírní vetřelci objevili v japonském vzdušném prostoru. Závěry diskuse lze shrnout zhruba následovně: Aby nedošlo k nějakým nedorozuměním, vlády celého světa by v tomto případě měly koordinovat své postupy. A právě to bude úkolem OSN.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 minorepa minorepa | 4. ledna 2015 v 12:23 | Reagovat

tez zazivam veci mimo realitu

2 konspiracni-teoriee konspiracni-teoriee | Web | 4. ledna 2015 v 12:39 | Reagovat

[1]: Tak nám o nich něco napište, budu ráda. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama