Astronauti z minulosti

4. května 2013 v 22:01 | V. |  Mimozemšťané
Jak je možné, že Sumerové měli tolik vědomostí již před 6000 lety? Jak mohla najednou vzniknout taková vysoce rozvinutá kultura, jen tak, z ničeho?

Sumerové odpovídají na tyto otázky sami: všechno naše vědění napsali a nám dali Anunnaki.Slovo Anunnaki znamená doslova "Ti, kteří přišli z nebe (Anu) na Zemi (Ki)". To tedy znamená totéž jako pojem Nefilim v bibli. O těchto bytostech se tradovalo, že jsou "božské", byli to "bohové", které uctívaly starověké národy.

Text za textem, pověst za pověstí, a ve všech nalezneme u Sumerů popisy Anunnaki, kteří lidstvu zprostředkovali znalosti o obdělávání půdy, zavlažování, výrobě cihel, stavbě budov a vysokých věží chrámů, o obchodu a lodní plavbě, zákonech a soudech, politice a království, o písmu a hudbě. Jeden text se zmiňuje o 100 oblastech vědění, které dnes považujeme za základ moderní civilizace.

Sumerové sepsali tyto své "bohy", pojmenovali a popsali je, znázornili je
na četných nákresech, často jako okřídlené piloty nebo postavy v oblecích připomínající kosmonauty. Zachytili jejich vesmírné lodi a popsali jejich různé úkoly a funkce.

K těmto ohromujícím zobrazením patří socha bohyně Ištar, která byla ve starověku velmi oblíbená. Ukazuje bohyni zřejmě se sluchátky, ochrannými brýlemi, na hlavě s něčím, co připomíná část skafandru kryjícího hlavu a s jakousi spínací destičkou na zátylku. Další socha v životní velikosti ukazuje jinou bohyni se zřetelnou helmou a přístrojovou skříňkou na zátylku, které jsou propojené kabelem. Mnohé texty popisují, že Ištar a její sestry letěly podél oblohy, a popisují dokonce zvláštní předměty z její výbavy, které musela použít, než vzlétla.

Také egyptská civilizace, která vznikla asi o 700 let později než civilizace sumerská, znala "astronautické" bohy. Nazývali je Neteru, "strážci".

Nejen sumerské, babylónské, asyrské a egyptské texty popisují existenci dávnověkých astronautů a jejich návštěvy na Zemi, jejich dopravní prostředky a zařízení, popisuje i bible. Zprávy o Jakubově "snu", vstup proroka Eliáše na nebesa či vesmírné lodi proroka Ezechiáše Ize hodnotit jako výpovědi očitých svědků.

Více zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak myslíte že vznikl život na Zemi?

Lidé se vyvinuli z opic. 17.8% (26)
Stvořili nás mimozemšťané. 48.6% (71)
Stvořil nás Bůh. 12.3% (18)
Nevím. 8.2% (12)
Mám jinou teorii. 13% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama