Rasa šedých

18. března 2013 v 23:21 | V. |  Mimozemšťané
Jak vypadají mimozemšťané? Podle výpovědí mnoha lidí existuje několik mimozemských ras. Jednou z nich je rasa šedých.

Je to nejznámější typ mimozemšťanů, říká se jim také šedivci, šediváci nebo greys. Lidé, kteří se s nimi setkali, tvrdí, že se jedná o bytosti pocházející z hvězdných systémů blízko souhvězdí Orionu. Tito mimozemšťané se děli na několik poddruhů (liší se prvky vzhledu).

Dva z poddruhů mají být výrazně menší než lidé. Pochází z hvězdného systému Bellatrax. Někteří mají prý pouchých 30 - 40 cm a jejich tělo má nepřirozeně šedou barvu. Vyznačují se velkou hlavou s lesklými černými oky mandlového tvaru. Nos nemají a ústa jsou pouze jako malá štěrbina. Reprodukční orgány údajně nemají. Jejich jediným způsobem rozmnožování je klonování, které u nich má dlouhou historii. Tito tvorové jsou prý schopni vstřebávat živiny povrchem těla a nepotřebují tedy přijímat potravu klasickým způsobem. V případě nedostatku živin se jejich kůže barví do zelena a jsou agresivnější.

Další druh šedivců pochází z hvězdných systémů Zeta Reticuli. Mají témeř stejný vzhled jako mimozemšťané z Bellatraxu, ale měří asi 120 cm.

Největším druhem šedivců mají být mimozemšťané přímo z Orionu. Dosahují vzrůstu asi 240 cm. Narozdíl od dvou předchozích druhů mají mít nápadný nos a přijímají potravu podobně jako my. Živí se především masem a sliznicemi.

Všechny druhy šedivců jsou podle výpovědí svědků nepřátelskou rasou a bez váhání člověku ublíží. Orionští se údajně dokonce naučili, jak se dostat do politiky světových velmocí a ovládat je podle svých představ. Unáší prý lidi, které používají jako pokusné králíky při lékařských experimentech. Většina unesených lidí popisuje své únosce právě jako šedé bytosti. V Kanadě dosahuje procento podílu rasy šedých na mimozemských únosech lidí 90%.


Zdroj: Enigma
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám na mém blogu?

Je to tady super! 58.7% (101)
Docela ano. 20.3% (35)
Moc se mi tu nelíbí. 6.4% (11)
Vůbec! 14.5% (25)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama