Majestic 12

14. března 2013 v 15:54 | V. |  MJ 12
Co střeží muži v černém?

Majestic 12 založil prezident Spojených států amerických Harry. S. Truman. Tato organizace potlačuje povědomí o UFO i o mimozemském působení na Zemi. Utajený výbor MJ-12 se stará nejdříve o incident v Roswellu, kde mělo havarovat UFO, později se jeho čelnové zabývají i projekty Znamení, Zloba nebo Modrá kniha, které od roku 1949 do roku 1969 systematicky studovaly fenomén UFO. Další usvědčující materiál o jejich činnosti odhalil dokumentarista Jaime Shandera a ufolog William Moore v roce 1985.

Výbor MJ-12 se údajně skládá ze 6 špičkových vědců a 6 vysoce postavených armádních činitelů. Dříve mezi ně patřil například generál Hoyt Vandenberg, nebo astronom Donald Menzel, který se prý staral hlavně o zastírání činnosti MJ-12 a snažil se vyvrátit existenci UFO. Kdo v této radě zasedá v současnosti není známo.

Podle některých ufologů je MJ-12 součástí politiky světových mocností, které se snaží krýt činnost mimozemšťanů na naší planetě. Důvodem může být např. získávání jejich technologií (viz. článek NASA tají antigravitační technologii UFO). MJ-12 se prý snaží udržovat mír s mimozemšťany tím, že toleruje únosy lidí a narušování vzdušného prostoru.

Někteří ufologové i svědci UFO tvrdí, že je navštěvují záhadní lidé v černých oblecích a brýlích. Ti se je prý snaží zastrašit a potlačit jejich vzpomínky na setkání s mimozemšťany či pozorování UFO. Svědci popisují, že muži v černém mají podivné pohyby, chování i hlas. Mohou to být zvláštně vycvičení agenti, uělí lidé, roboti nebo dokonce kříženci mimozemšťanů a lidí!

Zdroj: enigma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 sirlord sirlord | 10. dubna 2013 v 20:56 | Reagovat

Muži v černém je vládní organizace která má za úkol zmařit veškeré důkazy a hlavně doporučit svědkům aby nic neřekli. Normální lidé jako my. Jen v černých sakách.

2 konspiracni-teoriee konspiracni-teoriee | Web | 20. dubna 2013 v 11:36 | Reagovat

Taky si myslím, však enigma to trochu dramatizuje :-D ale v něčem má pravdu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama