Jak to bylo 11. září 2001?

22. března 2013 v 23:31 | V. |  11. září
Zde je něco k zamyšlení - důvody, proč bychom neměli věřit oficiální verzi událostí z 11. září 2001 :

Zřícení budov volným pádem
Všechny tři budovy WTC 1,2,7 se zřítily rychlostí srovnatelnou s volným pádem rovnoměrně
do svého vlastního půdorysu ve směru největšího odporu konstrukce. K tomu může dojít
pouze tehdy, pokud je konstrukce odstraněna ještě před tím, než na ni dopadnou trosky horní části budovy. Oficiální vysvětlení neobsahuje přijatelné důvody pádu. Jediné vysvětlení respektující elementární fyzikální zákony, je řízená demolice.

Nález aktivní výbušniny nanotermit v prachu z WTC
Týmy vědců Stevena Jonese a Nielse Harrita odhalily v prachu z WTC nezreagovanou výbušninu nanotermit, která je určena k rychlému řezání oceli. V prachu též byly objeveny kuličky železa, které jsou typickým produktem termitové reakce. Tato výbušnina není běžně dostupná a lze předpokládat její původ v armádních laboratořích. Existuje dostatek záznamů o údržbářských pracích v budovách WTC před 11. zářím 2001, během kterých mohlo dojít k instalaci výbušnin.

Jezera rozžhaveného kovu v troskách WTC
16.9.2001 dosahovala teplota povrchu trosek WTC na několika místech až 750°C. Požáry dohořívaly až do prosince 2001. Při odklízení trosek museli dělníci nosit speciální obuv, jejíž podrážky se i tak po několika hodinách roztavily. Není možné, aby takové intenzivní množství tepla vyvinuly požáry budov a leteckého paliva, které v okamžiku zřícení již dohořívaly. Takové teploty však vysvětluje masivní použití nanotermitu.

Pád budovy WTC 7
11. září 2001 spadly v New Yorku tři mrakodrapy. Do Dvojčat narazila letadla, do WTC 7 však ne. Budova WTC 7 se zřítila v 17:22 odpoledne rychlostí volného pádu do svého půdorysu způsobem přesně odpovídajícím řízené demolici. Oficiálním vysvětlením je několik oddělených požárů v kancelářích budovy WTC 7. Nikdy v historii se nestalo, aby se ocelová budova zřítila v důsledku i mnohem intenzivnějšího a násobně delšího požáru. Oficiální vysvětlení pádu odporuje fyzikálním zákonům.

Těla obětí v budovách WTC byla rozmetána na tisíce kousků
Na střeše Deutsche Bank byly v roce 2005 nalezeny kousky kostí obětí z r. 2001 o velikosti menší než 1 cm. Stejně tak bylo na malé části rozmetáno veškeré vybavení kanceláří, 200 000 tun betonu bylo rozdrceno na prach. Mnohatunové části nosníků vyletěly do vzdáleností mnoha desítek metrů a zabodly se do okolních budov. Budovy WTC1 a 2 očividně explodovaly zevnitř ven způsobem, který nemohla způsobit gravitace.

Likvidace trosek probíhala za extrémně přísných bezpečnostních opatření
Téměř všechen materiál byl zničen nebo recyklován, což je trestný čin likvidace důkazů. Existuje minimum záznamů z procesu uklízení trosek. Každý, kdo porušil přísná bezpečnostní opatření, byl ihned vyhozen.

Neexistují žádné důkazy pro to, že do Pentagonu narazil Boeing 757
Otvor v budově Pentagonu, kde došlo k nárazu, měl podstatně menší velikost, než která by odpovídala velikosti tohoto dopravního letadla. Neexistují žádné výrazné stopy po křídlech, ocasním křídle a především po několikatunových motorech na křídlech. Množství, charakter trosek a poškození Pentagonu neodpovídají velkému letadlu. Záznamy z kamer u Pentagonu zabavila FBI. Letečtí experti se shodují v tom, že provést na radaru zaznamenaný krkolomný manévr letadla s Boeingem 757 by byl i pro zkušeného pilota prakticky nemožný.

Neexistují žádné důkazy pro to, že by se u Shanksville zřítilo čtvrté, ten den údajně unesené letadlo
Z fotografií vyplývá, že kráter na místě dopadu a množství trosek jsou mnohem menší, než by odpovídalo velkému dopravnímu letadlu. Trosky byly navíc rozesety po velké ploše, což spíše svědčí pro to, že se letadlo (například kvůli zasažení raketou) rozpadlo ještě za letu.

Neexistují žádné důkazy, že útok byl proveden 19-ti obviněnými únosci
Tři dny po útoku bylo zveřejněno 19 jmen a fotografií údajných únosců. Jako důkaz byly předloženy části identifikačních dokladů údajně nalezených v troskách WTC. Tyto doklady prý měly přežít exploze při nárazu a následné požáry. Jeden z důkazů byl naprosto neporušený šátek. Dalším důkazem je nedůvěryhodný záznam z letištní kamery na letišti v Portlandu, kde měli nastupovat někteří z únosců do letadla. Šest z obviněných únosců se po zveřejnění seznamu ozvalo s tím, že jsou stále naživu. Někteří dostali oficiální omluvu, ale nebyli odstraněni ze seznamu.

Neexistují důkazy, že Usáma bin Ládin byl strůjcem útoků na USA
U.b.L. se nikdy nepřiznal k podílu na útocích 11. září 2001. Několik jeho nahrávek bylo odhaleno jako jasný podvod. FBI oficiálně přiznala, že nemá důkazy, které by svědčily o jeho vině na těchto útocích. Neexistují důkazy, že by U.b.L. byl skutečně zabit 2.5.2011 v Pákistánu. 6.8.2011 zemřelo při údajném sestřelu vrtulníku v Afghánistánu 20 příslušníků jednotky SEALS, kteří se měli účastnit dopadení U.b.L.

Fakta odporující oficiální verzi jsou systematicky cenzurovány a označovány za konspirační teorie
Nikdy a nikde v žádném velkém mainstreamovém médiu nedošlo k objektivní, odborné a věcné diskuzi nad fakty a rozpory v oficiální verzi. Téměř nikde nedošlo k uvedení dokumentů dokazující nesmyslnost oficiální verze. Ověřitelné a objektivní informace o 11. září 2001 jsou systematicky potlačovány a lidé usilující o jejich zveřejnění čelí snahám o diskreditaci.

Snahy o objektivní vyšetřování jsou soustavně blokovány
V oficiální zprávě nejsou uvedena svědectví, jenž oficiální verzi odporují. Týká se to především svědectví o explozích ve WTC před nárazem letadel a před pádem budov. V USA existují milióny lidí, kteří oficiální verzi nevěří a tisíce lidí v desítkách organizací, kteří požadují nové a nezávislé vyšetřování. Jejich požadavky jsou trvale bez odezvy.

Selhání protiletecké obrany
Budova Pentagonu je nejvíce střeženým objektem na Zemi. Už před 11. zářím měla vlastní raketový systém protiletecké obrany. Kolem Washingtonu je mnoho mil široký prostor, kam nemá žádné civilní letadlo přístup bez příslušného povolení. Pokud tam vstoupí letící objekt bez odezvy, stává se automaticky cílem raketového systému. Proč tento systém selhal?

Selhání stíhačů
Všechna letadla byla od okamžiku, kdy se odchýlila od své trasy, do okamžiku nárazu ve vzduchu několik desítek minut. Ve chvíli, kdy se letadlo odchýlí z trasy a neodpovídá, řízení leteckého provozu informuje armádní letectvo, které má vyslat stíhače a kontaktovat letadlo ve vzduchu z důvodu potenciální hrozby únosu letadla. I když k informování letectva došlo, žádné letadlo nebylo schopné unesená letadla vizuálně kontaktovat. Bylo to proto, že právě probíhalo letecké cvičení, jenž simulovalo přesně stejnou situaci, která v ten okamžik nastala: Tj. únosy letadel a jejich směřování k New Yorku a Pentagonu. Piloti i dispečeři byli tedy naprosto zmateni, protože nevěděli, zda se jedná o součást cvičení nebo reálnou situaci a na radarech měli navíc množství simulovaných objektů.
Ke stejným "náhodám" došlo i při údajných útocích Al-Kaidy na Madrid a Londýn.
Máme věřit tomu, že se jedná o shodu okolností?

100.000$ pro Muhamadda Attu
V říjnu 2001 oznámila indická média, že Mahmud Ahmed - generál pákistánské tajné služby ISI převedl v srpnu 2001 na konto Muhamadda Atty (jednoho z údajných únosců) 100.000$. ISI spolupracuje se CIA již od 80. let z doby války proti SSSR. Komise pro vyšetřování 9/11 tuto informaci ve své zprávě vůbec neuvádí, stejně jako mnoho dalších informací odporujících oficiální verzi. Proč tyto informace ignorují?

Kdo má zájem na tom, aby se veřejnost nedozvěděla PRAVDU? Události z 11. září 2001 jsou jen jednou z mnoha oblastí, které podléhají cenzuře a manipulaci.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 qwertzuiop qwertzuiop | 5. června 2014 v 17:55 | Reagovat

Mě napadla velice zajímavá konspirační teorie: Vladimír Železný nebyl spokojen se sledovaností tv NOVA a proto řekl Bushovi ať zařídí 11. září. Bush si řekl že to sám nezvládne tak řekl Al kájdě ať zcela legálně zničí WTC, Pentagon a to třetí jak víme nevyšlo. Tomu by odpovídal fakt že v době teroristických útoků byl Bush bezpečně na floridě a Železný bezpečně v Česku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama